منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۶
شناسه خبر: 337850
گروه :خبر
13950206000545_PhotoA

سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء در پی عملیات انتحارى در مرقد مطهر امامزاده “سیدمحمد”، طی سخنانی اظهار داشت: هدف قرار دادن اماکن مقدس مساله بسیار خطرناک و مهمی است که نمی توان در برابر آن سکوت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء «سید هاشم الموسوی» ضمن انتقاد از شعارهای مبارزه با تروریسم که این روزها در کشور عراق رواج یافته است، گفت: محکوم کردن این جنایات بدون اقدام درخور، کار انسان های ضعیف است و ما در برابر دشمنان خدا و انسانیت، ضعیف نخواهیم بود.

وی تصریح کرد: پاسخ مقاومت اسلامی نُجَباء به این جنایت به اندازه ای محکم خواهد بود که آنان تصورش را نیز نخواهند کرد.

سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء با بیان اینکه “جنگ ما با داعش و گروه های زیرزمینی آن که بغداد و مناطق آزاد شده را تهدید می کنند؛ جنگ تن به تن است است” خاطرنشان ساخت: سستی در حفظ امنیت شهروندان، یقیناً کوتاهی در ادای مسئولیت است.

الموسوی افزود: مسئولان امنیتی باید در برابر وظیفه خود احساس مسئولیت کنند و در ادای وظیفه سستی نورزند.

وی با تاکید بر لزوم اقدام فوری و قاطع دستگاه های دولتی با عوامل اقدامات تروریستی عراق ابراز داشت: اعدام فوری تروریست ها در محل انفجارهای الکراده پاسخ این جنایات خواهد بود و دولت نیز باید بدون هیچ عذری این کار را انجام دهد.

سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء همچنین با اشاره به دخالت های آشکار رژیم سعودی در امور عراق تصریح کرد: «ثامر السهبان» سفیر آل سعود در عراق، تعاملات سیاسی برای آزادی جنایتکاران دارد که این خیانتی بزرگ به خون شهدای بی گناه است.

الموسوی در پایان هشدار داد: مقاومت اسلامی در آینده نزدیک به شیوه خود از جنایتکاران انتقام خواهد گرفت و آنها راه فراری در میدان جنگ نخواهند داشت.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است