منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۰۲
شناسه خبر: 365042
گروه :خبر
%d9%86%da%af%d8%a7%d9%87-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86

پوشش برخی از زنان و دختران ما به تدریج با استفاده از سفسطه ی غرب کم و کم تر شده است و مدعی هستیم که هنوز حجاب داریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ زیبا بخشی زاده کارشناس فرهنگی استان در خصوص سفسطه ی استکبار در وضعیت فرهنگی و خصوصا بحث حجاب گفت: غرب با استفاده از یک سفسطه در وضعیت فرهنگی و خصوصا بحث حجاب پیاده کرد که با کمال تاسف باید گفت تا حدودی با غفلت مسئولین فرهنگی توانسته تاثیرات خود را به نمایش بگذارد.

این کارشناس فرهنگی استان تصریح کرد: ! یعنی اگر این فرد ، حجابش یک هزارم میلی متر کنار برود ، شما نمی توانید بگویید که حجاب ندارد ، پس هنوز حجاب دارد آنگاه یک هزارم میلی متر حجابش کنار می رود و باز از شما می پرسند : آیا اگر این خانم پوششی را که بر سر دارد ، یک هزارم میلی متر آنطرف تر رود به کمترین میزان آیا شما می توانید بگویید این خانم حجاب ندارد ؟ شما در جواب می گویید : نه ! او حجاب دارد و همینطور ادامه می دهند .

بخشی زاده افزود: یک هزارم میلی متر آنطرف تر و یک هزارم میلی متر عقب تر حجابش کنار می رود و از شما می پرسند آیا حجاب دارد ؟ و شما پاسخ می دهید که بله حجاب دارد ! حجاب دارد … حجاب دارد .

وی خاطرنشان کرد: همچنان کم و کمتر حجابش عقب می رود و هر بار که از شما می پرسند : آیا این خانم حجاب دارد ؟ شما می گویید : بله حجاب دارد ! اگر شما در یک مقطعی بگویید : بس است دیگر ! اکنون دیگر حجاب ندارد ! در جواب به شما خواهند گفت : عجب تا یک هزارم میلی متر قبلی ، می گفتید حجاب دارد و پوشش این خانم از پوشش قبلی اش فقط یک هزار میلی متر کنارتر رفت پس این خانم هنوز حجاب دارد ! زیرا شما در آغاز بیان داشتید اگر این خانم از این پوششی که دارد یک هزارم میلی متر حجابش عقب تر برود ما نمی توانیم بگوییم که حجاب ندارد پس کماکان حجاب دارد .

وی اظهار داشت:  متاسفانه پوشش برخی از زنان و دختران جامعه ما به همین شکل  به تدریج با استفاده از سفسطه ای که ذکر گردید و همانند مثالی که زده شد از قسمت های مختلف مثل پوشش های سر ، جوراب ، بالازدن پاچه های شلوار ، کوتاه شدن آستین و غیره کم و کم تر شده است و مدعی هستیم که هنوز حجاب داریم و به تدریج عرض و یا پهنای پوششی که آنها بر سر دارند نیز کم و کم تر می شود؛در این گونه سفسطه کردن به تدریج قبح اموری که به آن مقید بوده اید ر ا از شما می گیرند تا خودتان به این نتیجه غلط انگارانه برسید و از مغالطه آنان اغوا شوید این است ترفند استکبار جهانی برای زنان ایرانی و مسلمان .

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد