منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۶
شناسه خبر: 301127
گروه :خبر
hormoz

استاندار سمنان از سفر قریب‌الوقوع هیئت دولت به این استان خبر داد و گفت: رئیس‌جمهور و هیئت دولت تا کمتر از یک ماه آینده به استان سمنان سفر می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ استاندار سمنان از سفر قریب‌الوقوع هیئت دولت به این استان خبر داد و گفت: رئیس‌جمهور و هیئت دولت تا کمتر از یک ماه آینده به استان سمنان سفر می‌کنند.

 محمدرضا خباز در نشست شورای اداری استان سمنان در سالن یادگار امام خمینی(ره) استانداری سمنان اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، استان سمنان، ایستگاه بعدی کاروان تدبیر و امید است.

وی با اعلام اینکه هماهنگی‌های اولیه این سفر انجام شده است، تصریح کرد: مدیران استان سمنان باید آماده برگزاری این سفر تا یک ماه آینده باشند.

استاندار سمنان با اشاره به تشکیل کمیته استقبال از رئیس جمهور و هیئت دولت در استان سمنان، ایجاد زیرکمیته‌های استقبال از دولت را در دستگاه‌های اجرایی این استان خواستار شد و افزود: استقبال پرشور از هیئت دولت و رئیس جمهور در استانی که زادگاه وی است؛ سبب تقویت نظام و جمهوری اسلامی می‌شود.

خباز با توجه به لغو سفر هیئت دولت در آبان سال گذشته و موکول شدن آن به زمانی دیگر بیان کرد: با توجه به این موضوع، بیشتر مصوبات آماده شده برای آن سفر در بودجه سال 95 کل کشور لحاظ شده است تا با اجرای سفر هیئت دولت در ابتدای امسال، مشکل بودجه‌ای و اعتباری برای آن پیش نیاید.

وی با ابراز اهمیت آمادگی برای انجام این سفر از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان سمنان خواست تا پروژه‌های آماده افتتاح یا کلنگ‌زنی خود را برای این سفر به استانداری این استان اعلام کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد