منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۴
شناسه خبر: 241650
گروه :خبر
image241800

مسئولان فدراسیون تیراندازی با کمان چند روز پیش به طور دسته جمعی راهی تایلند شدند تا در رقابت‌های قهرمانی آسیا حضوری پر رنگ! داشته باشند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ ، مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی آسیا در حالی هفته گذشته به میزبانی تایلند به پایان رسید که فقط زهرا نعمتی توانست سهمیه المپیک 2016 را کسب کند، اما نکته‌ای که در اینجا جالب به نظر می‌رسد اعزام نفراتی است که در لیست شورای برون‌مرزی وجود نداشتند.

در حالی که وزیر ورزش و معاونت قهرمانی بارها تاکید کرده‌اند باید از سفرهای غیرضروری جلوگیری شود، اما مشخص نیست چرا در یک فدراسیونی مانند تیراندازی با کمان باید هم رئیس، هم دبیر به مدت یک هفته در تایلند حضور داشته باشند.

از طرفی فدراسیون تعداد زیادی از کارمندان را نیز به تایلند اعزام کرده بود.

اسامی نفرات اعزامی غیر از کادر فنی و ورزشکاران که در مجموع باید 26 نفر می‌شدند، به شرح زیر است:

خانم ها قریب، شهرابی، عسگری، صادقی، زینل پور، جراح زاده از کادر فدراسیون

حسینی رئیس هیات خوزستان، سروری رییس هیات خراسان شمالی، کیارستمی، سرپرست دبیری فدراسیون، حاجی انزهایی، امید نجاری، مدیر تیم‌های ملی جزو افرادی هستند که به تایلند رفتند.

با وجود اینکه شورای برون‌مرزی اجازه خروج خبرنگار را نداده بود، علاوه بر مازیار ناظمی، خبرنگاران دیگری هم اعزام شده بودند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است