منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۱
شناسه خبر: 204328
گروه :خبر
13940430000403_PhotoA

سفارت پاکستان در منامه شمار نیروهای کار کشورش در بحرین را ۱۰۰ هزار تن اعلام کرد و افزود: ۲۰ هزار پاکستانی در «وزارت کشور» بحرین شاغل هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، پس از آنکه در چهار سال گذشته بحران بحرین، گفته شد نظام بحرین از نیروهای پاکسازی نیز برای سرکوب مردم معترض استفاده می‌کند و پاکستان این را رد کرد، این بار «مقصود لادیر جاه» رایزن و مستشار سفارت پاکستان در منامه، آمار جالب توجهی از پاکستانی‌های حاضر در بحرین ارائه کرد.

این مقام پاکستانی شمار نیروی کار کشورش در بحرین را 100 هزار نفر اعلام و تاکید کرد که بخش عمده‌ آنها در بخش ساخت و ساز و رانندگی فعالیت می‌کنند.

به گزارش وبگاه خبری روزنامه «الوسط» بحرین، لادیر جاه با بیان اینکه 20 درصد نیروهای کار پاکستانی فعال در بحرین (تقریبا 20 هزار نفر) در وزارت کشور در بخش نگهبانی امنیتی مشغولند، افزود:‌ بعد از هند و بنگلادش، پاکستان رتبه سوم بیشترین نیروهای کار را در بحرین دارا می‌باشد.

وی افزود: شمار اتباع پاکستانی مقیم در بحرین بیش از 100 هزار نفر است ولی بر اساس آمارهای رسمی 100 هزار نفر در این کشور مشغول به کار هستند.

این وابسته سفارت پاکستان در منامه با بیان اینکه اتباع پاکستانی مقیم بحرین بویژه افراد شاغل در بخش عمران، نگهداری و حفاری با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کنند، تاکید کرد که نیروی شاغل در وزارت کشور بحرین از هیچ مشکلی شکایت نکرده‌اند زیرا حقوق آنها تامین شده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی