منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۸
شناسه خبر: 189974
گروه :خبر
13940205000675_PhotoA

منابع رسانه‌ای یمن اعلام کردند که 40 نیروی امنیتی در سفارت عربستان بدون هیچ درگیری این سفارتخانه را به انصارالله تسلیم کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، منابع رسانه‌ای از سیطره انصارالله یمن بر سفارت عربستان در «صنعا» خبر دادند.

بر اساس این گزارش که برخی پایگاه‌‌های خبری یمنی نظیر «الحیاد» و «الواقع الیمنی» آن را منتشر کردند، انصارالله تمام نگهبانان سفارت عربستان در صنعا را خارج کردند و از آنها خواستند سلاح خود را بدون مقاومت تحویل دهند و سفارت را ترک کنند.

گفته می‌شود، نگهبانان این سفارت که تعداد آنها به 40 نفر می‌رسید بدون هیچ مقاومتی سفارت را تحویل دادند.

بنا بر این گزارش، انصارالله در واکنش به تداوم بمباران مناطق مسکونی و بیمارستانها و مواضع ارتش یمن، کنترل این سفارتخانه را به دست گرفتند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان