منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۸:۵۸
شناسه خبر: 177160
گروه :خبر
02_5418

مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر خبری ایرنا در قشم با حضور محمد رضا توسلی، عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم؛ احمد حبیبی، عضو هیات مدیره و قائم مقام این سازمان؛ مسعود نوری معاون خبر ایرنا؛ سید جواد جعفری زوج مدیرکل اخبار استان های ایرنا و خلیل تنیده ، رئیس نمایندگی ایرنا استان هرمزگان برگزار شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  قشم آزاد؛ احمد حبیبی،،عضو هیات مدیره و قائم مقام منطقه آزاد قشم، رضایت مردم از برنامه های خبری هر رسانه را مهمترین امتیاز رسانه ها برشمرد و گفت: خبرنگاران با هنر خود و پرداختن صحیح به مشکلات جامعه، با افزایش مخاطبان، مسئولین را هم در زمینه حل مشکلات یاری کنند.
وی خبرنگاران را پل ارتباطی بین مردم و مسئولین، دانست و بیان حقایق جامعه از سوی آنان را بدون تعارف و غرض ورزی ها و به صورت شفاف، موجب افزایش اعتماد مردم و مسئولین به رسانه ها برشمرد.
حبیبی در پایان از تلاش تاج محمد کاظمی در زمینه پوشش اخبار قشم تقدیر و با اعلام اینکه سازمان منطقه آزاد قشم، تقویت ایرنا را موفقیت خود می داند، برای سعید زارع نماینده جدید ایرنا در این منطقه آرزوی توفیق کرد.

همسویی و هماهنگی ایرنا و ایجاد اعتماد بین این مجموعه و مسئولان در منطقه آزاد قشم نیز موضوعی بود که معاون خبر ایرنا به اهمیت آن اشاره کرد و از سعید زارع مسئول جدید ایرنا خواست با ارتقای سطح اطلاعات خود از جزیره قشم، منشاء خدمات موثر در این منطقه باشد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است