منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۹
شناسه خبر: 238625
گروه :خبر
13940816000746_PhotoA

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی به عیادت فرج الله سلحشور رفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی به عیادت فرج الله سلحشور رفت. وی در این دیدار ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای این کارگردان انقلابی گفت: شما شاهدی هستید بر اینکه می توان در عرصه خطیر و مهم هنر وارد شد، صحیح حرکت کرد و موفقیت نیز کسب نمود.

دکتر جلیلی در این دیدار با بیان اینکه سلحشور نشان داد که می توان با مضامین دینی، پر مخاطب ترین سریالها مثل حضرت یوسف را ساخت، افزود: این کارگردان متعهد نشان داد هنر و مضامین دینی می تواند مخاطب گسترده جهانی پیدا کند.

جلیلی افزود: استقبال چشم گیر از آثار آقای سلحشور در کشورهای اسلامی مثل تونس، مصر، لبنان، عراق و … پاسخی به ناتوی فرهنگی است که می خواست هنر انقلاب اسلامی جهانی نشود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه با بیان اینکه سینمای غرب امروز نقش گوساله سامری و سحره فرعون زمان را بازی می کند، گفت: ان شالله جناب آقای سلحشور با ساخت سریال حضرت موسی علیه السلام یادگاری دیگر در عرصه هنر دینی به جای خواهند گذاشت.

در این دیدار، نادر طالب زاده، علیرضا قزوه و جمعی دیگراز هنرمندان جبهه انقلاب اسلامی به همراه تعدادی از فعالان فرهنگی جهان اسلام از کشورهای مختلف از جمله هند، آمریکا، مصر، عراق و … نیز حاضر بودند و ضمن عیادت از سلحشور برای وی آرزوی سلامتی و موفقیت کردند.

برخی از حضار مصری و عراقی نیز با روایت های متعدد از تاثیرگذاری قابل توجه فیلم یوسف پیامبر در کشورهایشان، این فیلم را نمادی از صدور فرهنگ دینی از سوی ایران به دیگر کشورهای مسلمان بیان کردند.

آنها تعداد قابل توجه بازپخش این فیلم در کشورهای عربی و مسلمان را دلیلی بر جذابیت بالای آن و پرمخاطب بودن این سریال دانسته و ضمن تقدیر از سلحشور از وی خواستند تا هر چه زودتر ساخت فیلم حضرت موسی علیه السلام را نیز به اتمام برساند.

آقای سلحشور نیز در این دیدار ضمن تشکر از همه افرادی که به عیادت وی رفتند، از آنان خواست تا با دعا از پیشگاه خداوند، سلامتی خود را به دست آورده تا ساخت فیلم حضرت موسی علیه السلام را تکمیل کند.

گفتنی است فرج الله سلحشور به علت بیماری سرطان مدتی است تحت درمان پزشکی قرار دارد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی