منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۸:۳۸
شناسه خبر: 256710
گروه :خبر
بسیج دانشجویی

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس در بیانیه‌ای در خصوص حمله به شیعیان در نیجریه آورده است: دنیای مرتجع غرب و وهابیت خبیث بداندجنبش اسلامی نیجریه نیز علی رغم میل آنان هرگز محدود به مرزهای این کشور نخواهد شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  سوریاس ؛  بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس  در پی حمله به شیعیان در نیجریه بیانیه صادر کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:

یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ

ﻣﻰ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﻧﻮﺭ ﺧﺪﺍ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺩﻫﺎﻥ ﻫﺎﻳﺸﺎﻥ ﺧﺎﻣﻮﺵ ﻛﻨﻨﺪ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﻰ که ﺧﺪﺍ ﻛﺎﻣﻞ ﻛﻨﻨﺪﻩ ﻧﻮﺭ ﺧﻮﺩ ﺍﺳﺖ ، ﮔﺮﭼﻪ ﻛﺎﻓﺮﺍﻥ ﺧﻮﺵ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ.

امروز باید دنیای مرتجع غرب و وهابیت خبیث بداند، همان گونه که انقلاب اسلامی ایران و اندیشه های زلال امام روح الله مرزها را در نوردید و قلب های هشیار را به تسخیر خود در آورد، جنبش اسلامی نیجریه نیز علی رغم میل آنان هرگز محدود به مرزهای این کشور نخواهد شد و با به خاک و خون کشیدن شیعیان بی سلاح نیجریه، این نور هرگز خاموش نخواهد شد.

انفجار تروریستی در پاراچنار پاکستان، تیتری که در جنجال روزمره خبری دیده نشد. نیجریه، زاریا و حمله ارتش این کشور به خانه شیخ ابراهیم زکزکی، این نیز دومین تیتری بود که روزهای گذشته در میان تمام هیاهوها دیده نشد.
دیپلماسی را سعودی ها این گونه معنا می کنند، دلارهای نفتی را خرج انفجارهای تروریستی در پاکستان، سوریه و عراق کرده، موشک می خرند و بر سر مردم یمن می ریزند.
سرکوب شیعیان و دستگیری رهبران شیعه در عربستان، بحرین و نیجریه، نتیجه ای است که از دیپلماسی سعودی عاید می شود.
و امروز نوبت به زعیم بزرگ شیعیان نیجریه و حتى آفریقا رسیده است. مردی که با دل بستن به آرمان های امام روح الله، تشیع را به عنوان راه سعادت برگزید و در طول سی سال مجاهدت بی وقفه، با تعلیم آموزه های شیعی، جمعیت شیعیان این کشور آفریقایی را از دو هزار به دوازده میلیون نفر رساند و “جنبش اسلامی نیجریه” را پایه گزاری کرد.
پلیس نیجریه، رمضان سال گذشته سه تن از پسران شیخ ابراهیم را در راهپیمایی روز قدس به شهادت رسانید و دیروز ارتش نیجریه با چنگ زدن به بهانه های واهی، به منزل وی یورش برده و شمار زیادی از شیعیان و یاران شیخ ابراهیم را به خاک و خون کشیده اند
اکنون به حکم حمایت از مظلوم در برابر ظالم، وظیفه داریم سکوت رسانه های همیشه خاموش غرب را بشکنیم و با فریاد خود به یاری خمینیون نیجریه بشتابیم.شیعه امروز، بیش از همیشه فشار چکمه های ستم و مظلومیت را احساس می کند و وظیفه ما، به عنوان ام القرای تشیع در جهان حضور همه جانبه در جبهه های ظلم ستیزی است.
دولت و ملت ایران اسلامی، باید از همه ابزارهای موجود دیپلماتیک و غیر دیپلماتیک برای پشتیبانی از جنبش اسلامی نیجریه استفاده کنند و در محکومیت این کشتار فجیع بسیج شوند.دنیا بداند تنها گناه شیعیان نیجریه الهام گرفتن از انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره) و راه امام حسین(ع) بوده، لذا ما دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحدبندرعباس ضمن محکوم کردن این حرکت وحشیانه اعلام می‌کنیم راه شیخ زکزاکی‌ها و مقلدان خمینی(ره) تا ابدالدهر ادامه دارد.

مدعیان حقوق بشر بدانند که ما ملت مسلمان ایران اعلام می‌کنیم تجاوز به شیعیان نیجریه، تجاوز به حقوق انسان‌هاست.دنیا به خوبی می‌داند دست‌های کثیف و خونخوار آمریکای جنایتکار و رژیم فاسد صهیونیستی در به شهادت رساندن شیعیان نیجریه آلوده است. جنایت ارتش و حاکمیت نیجریه، خوش خدمتی به صهیونیست‌ها، تکفیری‌است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی