منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۰
شناسه خبر: 319218
گروه :خبر
hormoz

سرپیشخدمت سابق «ترامپ» در صفحه فیس بوک خود نوشت که با پیروزی ترامپ مردم آمریکا فرصت خواهند داشت تا همه گردانندگان واشنگتن و از جمله اوباما را به دار بیاویزند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ سرپیشخدمت سابق «ترامپ» در صفحه فیس بوک خود نوشت که با پیروزی ترامپ مردم آمریکا فرصت خواهند داشت تا همه گردانندگان واشنگتن و از جمله اوباما را به دار بیاویزند.

 «آنتونی سنکال» که مدت 17 سال مقام سر پیشخدمتی ویژه «ترامپ» سرمایه دار آمریکایی و نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری این کشور را بعهده داشت در یادداشتی با عنوان «مطلبی کوتاه در مورد رئیس جمهوری کله پوکمان» بر روی صفحه فیسبوک، اوباما را یک شهروند کنیایی خوانده و نوشته است که او می بایست بسیار پیش از اینها با گلوله نظامیان آمریکایی به عنوان یک مامور دشمن کشته می شد.

سنکال ادامه داده است «با وجود این اوباما هنوز برسرکار است و هرکاری که از دستش بر می آید می کند تا آمریکایی را که همه ما می شناسیم و می پرستیم به گند بکشد».

وی در ادامه افزوده است «مردم آمریکا باید از فرصت روی کار آمدن ترامپ استفاده کنند و همه گردانندگان سیاسی واشنگتن از جمله اوباما را بدار بیاویزند».

سنکال در جای دیگری از این یادداشت اضافه کرده است «فکر می کند وقت دومین انقلاب در آمریکا فرارسیده و نوشته است که او تا آنجایی که نفس در بدن دارد خواهد کوشید تا دولت فاسد آمریکایی و همه عفونتی را که آن را فراگرفته از میان بردارد».

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی