منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۷
شناسه خبر: 222835
گروه :خبر
1426525068_football_images

لیگ دسته 2 استان هرمزگان بعد از کش و قوس های فراوان در سه گروه شرق ، مرکز و غرب ابتدا قرعه کشی و سپس برگزار شد ، لیگی که بعد از پایان بدلیل تخلفات هنوز پرونده ی آن باز است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ،لیگ دو استان در منطقه غرب ابتدا قرار شد در گروه 12تیمی برگزار شود اما با اضافه شدن برخی تیمها ،تیمهای مرکز از غرب جدا شدند تا گروه غرب با حضور 8تیم که البته 5تیم ان از شهرستان بستک بود کارش رو دنبال کند.

 
مسابقات می بایست به صورت تک بازی انجام شود و هر تیم  هفت بازی رو باید انجام میداد ، پنج نماینده شهرستان بستک بایستی دیدارهای خودشون در ورزشگاه تختی بستک انجام میدادند.

 
چند روز قبل از شروع مسابقات به یکباره خبر از انصراف هلال هنگویه بستک به گوش رسید اما هیات استان سریعا  جای هلال رو با اضافه کردن بهزستی کمشک بستک پر کرد.

 

 
ابتدا قرار شد بازیها در خلال لیگ یک برگزار شود که نشد و رسما 20مرداد ماه استارت ان زده شد.

 
مسابقات خیلی خوب و به دور از حاشیه برگزار می شد که به یکباره در هفته چهارم خبر از اعتصاب داوران شنیده شد ، داورانی که یکی دوسالی بود مطالباتشون پرداخته نشده بود ،بلاخره خیلی زود داوران تغییر موضع دادند و به قضاوت ادامه دادند ، اما مشکل و بی نظمیها تازه شروع شده بود در جایی که داوران و ناظر همیشه از تیم میزبان بود که این باعث می شد ناظر برخی مشکلات میزبان نادیده بگیرد مشکلاتی از نظیر پاره بودن توری که به وضوح مشخص نبود و خط کشیهایی که در دو طرف زمین و محوطه جریمه و وسط زمین عملا نبود.

 
در برخی دیدارها داور چهارم وجود نداشت و ناظر بازی کارهای داور چهارم رو انجام میداد و تابلوی تعویض با لباس شخصی بالای سر میرفت.

 

 

گاها در برخی بازیها بازیکنان در هر بازی از شماره ی متفاوتی استفاده می کردند یعنی شماره ی بر خلاف ان چیزی که روی کارت ثبت شده بود.

 
در برخی بازیها به دلیل دیر رسیدن نیروی انتظامی و امبولانس بازی با تاخیر زیاد برگزار میشد یا بعضا در نبود نیروی انتظامی و توافق تیمها این امر انجام میشد.

 

 

حال این سوالات پیش می اید؟؟

 
که چرا هیات استان تیمهایی که در لیگهای شهرستان در فصل قبل نتایج خوبی نگرفته بودند به یکباره در لیگ دو استان بپذیرد؟؟

 
اما حالا که برگزار شده چرا نظارتی بر ان نیست و هدف فقط برگزاری ان به هر نحوه ای است.

 
انتخاب ناظر و داوران از تیم میزبان خودش بی نظمیهایی به وجود می اورد که هیات استان خیلی راحت با این گونه مسایل نگاه میکند.

 

 

اگر بخواهیم نتیجه گیری کنیم به این نتیجه میرسیم که لیگ دو استان برای هیات از هیچ اهمیت و ارزشی برخوردار نیست،

 
ایا ارزش لیگ دو برای هیات در چیز دیگری نهفته هست؟؟

 

 

حال با این حرف وحدیثهای لیگ دو استان در منطقه غرب با صعود تیمهای نخل چاه مسلم و  بهزستی کمشک به پایان رسید ، اما همچنان پرونده ان باز است در جایی که بهزستی کمشک از بازیکنی استفاده کرده که سالهای سال به اسم برادرش بازی کرده است ،حال که این بازیکن یکی از مؤثرترین بازیکنان تیم بهزستی در این رقابتها بوده است.

 
با این وجود تیم رده سومی استقلال کوهیج منتظر حکم کمیته انظباطی در این خصوص می باشد .

 
ودر ادامه بایدمنتظر ماند و دید سرنوشت این پرونده به کجا کشیده خواهد شد.

 
انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند