منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۳
شناسه خبر: 201411
گروه :خبر
IMG_4113

امام جمعه شهرستان بندر خمیر در مراسم راهپیمایی روز قدس گفت: هر کجا فعالیتی علیه مسلمانان جهان انجام می شود به ریشه و تحرکات صهیونیسم وابسته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از لوار، حجت الاسلام و المسلمین  جهانگیری امام جمعه شهرستان بندر خمیر در مراسم راهپیمایی روز قدس گفت : روز جهانی قدس موضوع مهمی است که ما را دور هم جمع کرده و برای جهان اسلام حائز اهمیت می باشد.

وی در ادامه به جنایت هایی که در فلسطین می شود اشاره داشت و افزود: گروههای صهیونیستی نه تنها آسایش و آرامش را از مسلمانان فلسطین سلب کرده و می کند ، بلکه جهان اسلام را در اندوه بزرگی مواجه کرده اند.

جهانگیری اظهار داشت: حضور ما در راهپیمایی روز قدس ، اعتراض ما و امت اسلامی نسبت به اشغال قبله اول مسلمین و اعتراض نسبت به جنایتهای سرزمین های اشغالی از سوی دشمن است و حضور در راهپیمایی اعتراض به همه شیطنت هایی است که رژیم صهیونیست در جهان اسلام و حتی علیه اسلام در سایر مناطق جهان صورت می گیرد.

امام جمعه شهرستان بندر خمیر خاطر نشان کرد: هر جا علیه اسلام فعالیتی صورت گیرد سر منشا آن عوامل صهیونیستی هستند.در برخی از جنگ هایشان شعار هایی بر علیه اسلام می نویسند، نه برعلیه شیعه و نه بر علیه سنی بلکه بر علیه اصل اسلام شعارمی نویسند.گروههای تکفیری و تفرقه انگیزی که به پا خواسته اند آسایش و آرامش و حق حیات را از بسیاری از مسلمانان گرفته اند و در عمل هماهنگ با صهیونیست هستند.

وی با بیان اینکه کشورهای عربی بجای اینکه متوجه اسرائیل باشد ، در جنگهای داخلی خود غرق شده اند.ودر ادامه بیان نمود:آمریکا مردم عراق را در اقشار مختلف(شیعه ، سنی،کرد ،مسلمان و غیرمسلمان و…) تخریب کرده است و بهترین خدمت را برای صهیونیست بنام اسلام انجام می دهند و این ها از توطئه های صهیونیست است.رمز موفقیت تکفیری ها و آدمکش ها در سوریه بهترین سلاح های آمریکایی است، گرانترین موشک ها را امروز برای حمله بکار می برند.

جهانگیری گفت:دشمنان داد و فریاد علمای اسلام و امت اسلامی را بیرون آورده اند و خلاصه این فریادها ، امروز است که پشت سر گذاشته ایم و هنوز ادامه خواهد داشت.

امام جمعه شهرستان بندر خمیر اظهار داشت: امروز رژیم صهیونیستی از سوی امت اسلامی نگرانی ندارد و در امنیت کامل است زیرا همه مسلمانان به جان هم افتاده اند و او دارد تماشا می کند. راهپیمایی روز جهانی قدس اعتراض به معضلات جهان اسلام است و در راس جهان اسلام عالمان و بزرگان دلسوز و آگاه و با بصیرتی هستند که این درد ها را احساس کنند.اختلافاتی بین مسلمین وجود دارد و این اختلافات نباید موجب شود که ما به جان هم بیفتیم و منافع امت اسلامی را نادیده بگیریم ، اختلافات نباید باعث شود دغدغه های مشترک بین مسلمانان فراموش شود، نباید اختلافات دشمنان را تقویت کند و امیدواریم این همدلی و وحدت در بین امت اسلامی بیشتر شود.

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی