منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۸:۱۶
شناسه خبر: 326435
گروه :خبر
333219_642
 

سرمایه هایی که هدر می رود؛

قفل ترافیک جاده نوارساحلی را بازکنید!

هر روز در ساعاتی خاص وبخصوص زمان رفت وآمد کارکنان صنایع غرب بندرعباس در این مسیر ترافیک سنگینی اتفاق می افتد و حال اگر تصادف یا حادثه خاصی در جاده اسکله شهید رجایی بندرعباس رخ دهد که ترافیک قفل می شود وساعت ها در ترافیک خواهید ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛هر روز در ساعاتی خاص وبخصوص زمان رفت وآمد کارکنان صنایع غرب بندرعباس در این مسیر ترافیک سنگینی اتفاق می افتد و حال اگر تصادف یا حادثه خاصی در جاده اسکله شهید رجایی بندرعباس رخ دهد که ترافیک قفل می شود وساعت ها در ترافیک خواهید ماند.

 

حال تصور فرمایید اگر که خودروی امدادرسان نظیر آمبولانس یا آتش نشانی بخواهد از این مسیر عبور کند ، در ترافیک قفل شده می ماند و بموقع نمی توانند امداد رسانی کند.

 

عصر دوشنبه بعد از نیروگاه به سمت شهر بندرعباس چندین کیلومتر ترافیک بود و خودروهای سبک وسنگین ده ردیفه از جاده آسفالت وخاکی در کنار همدیگر به کندی حرکت می کردند.گاهی هم خودرویی سرعت می رفت ورانندگان و سرنشینان را به گردوخاک دعوت می کرد.

 

حال تصور بفرمایید اگر بخواهید بیماری را به مرکز درمانی ببرید ویا اینکه عجله داشته باشید که به مقصد برسید ویا کار ضروری داشته باشید،آن وقت در این ترافیک می مانید.عصر که کارکنان صنایع می خواهند برای استراحت به منزل برگردند،مجبور خواهند شد در این ترافیک باشند و اثرات روحی و روانی بسیاری برآنان خواهد گذاشت.

 

بنظر می رسد که باید برای این معضل ترافیکی در این جاده ترانزیتی چاره اندیشی کرد.اگر زلزله یا سیل و یا هرنوع حادثه غیرمترقبه ای رخ دهد ونیاز به امدادرسانی باشد،چطور می توان از این جاده که در حالت عادی اینگونه مشکل ترافیکی دارد،اقدام نمود؟

 
هنگامیکه ترافیک قفل می شود ،حتی پلیس و نیروی انتظامی هم نمی توانند به سرعت حضور یابند ویا به ماموریت خود برسند.آنها هم در این ترافیک خواهند ماند مسئولان و متولیان این بخش بایستی در این بخش برنامه ریزی کنند تا شهر را از این مشکل رهایی بخشند.

 

نگذارند که این ترافیک منجر به تلفات وخسارات گسترده شود وبعد تصمیم بگیرند که در این جاده موازی نوار ساحلی برای برون رفت از این معضل ترافیکی اقدام نمایند.

 

در حال حاضر سرمایه های مختلفی نظیر وقت،سوخت،آرامش رانندگان و سرنشینان و… در ترافیک این جاده و سه راه جهانبارو… ،دست اندازهای این جاده ها وخیابان ها و… به دلیل بی تدبیری وضعف مدیریت مسئولان مربوطه ازبین می رود و گویا کسی هم خود را مسئول نمی داند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است