منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۶:۵۹
شناسه خبر: 365054
گروه :خبر
139406041358108845967804

وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: حمل و نقل هوایی باید طرح مناسبی برای جذب سرمایه گذار در استان هرمزگان داشته باشیم و می توان در این حوزه فراخوان بین المللی جذب سرمایه گذار اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی در نشست شورای حمل نقل و استان هرمزگان با اشاره به ایجاد بنادر کاملا هوشمند گام گفت: در این زمینه باید هدف گذاری کنیم و بنادر به صورت یکپارچه هوشمندسازی شوند.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هزینه نگه داری جاده ها بسیار فزاینده است، اظهار کرد: سهم آزاد راه ها باید هر سال افزایش یابد و از تبدیل جاده ها به آزاد راه استقبال می کنیم و در این صورت سطح خدمت نیز افزایش پیدا می کند.

وی افزود: مسائل اجرای حمل و نقل ترکیبی در استان هرمزگان باید به طور جدی مطرح و پیگیری شود و ترکیب ریل و دریا به خصوص در حوزه مسافری می تواند موجب توسعه گردشگری شود.

وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: ناوگان هوایی کشور در حال تجهیز است و در حمل و نقل هوایی باید طرح مناسبی برای جذب سرمایه گذار در استان هرمزگان داشته باشیم و می توان در این حوزه فراخوان بین المللی جذب سرمایه گذار اعلام کرد.

آخوندی خاطرنشان کرد: آزمایشگاه فنی مکانیک خاک نیز به خوبی تجهیز شده و باید از این تجهیزات استفاده کرد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد