منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۸:۴۵
شناسه خبر: 296406
گروه :خبر
kashannews.net-سرقت-سیم-برق-درنوش-آباد-3 - Copy

در حوالی نزدیک اذان صبح امروز سارقان سیم برق باز هم در روستای حکمی خواب شب عید را از چشم مردم این روستا گرفتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب ،تاریکی و نبود روشنایی در برخی از معابر و راه ها در شهرستان میناب بخصوص در روستاها معضلی برای سرقت کابل ها و سیم های مسی بوده است.

 

با وجود اینکه تخریب و سرقت تاسیسات و تجهیزات صنعت برق علاوه بر اینکه ریشه در مشکلات اقتصادی و  آسیب‌رسانی به تاسیسات اجتماعی به همراه دارد اما هیچ  رصدی بر شبکه و خطوط برق رسانی در روستاها انجام نمی شود.

 

این در حالی است که در حوالی نزدیک اذان صبح امروز سارقان سیم با استفاده از تاریکی شب سیم های مسی به فاصله ۴ تیر برق را در خیابان امام علی نزدیکی دبستان ابتدایی شهید میرزا کوچک خان جنگلی را ربودند.

 

نیروهای انتظامی پس از ربوده شدن سیم های برق با اعلام اهالی روستای حکمی در صحنه حاضر شده ولی هیچ سارقی در این رابطه دستگیر نشده است.

 

طبق گفته یکی از ساکنین قدیمی روستای حکمی ،ورود افراد غیر بومی ،مهاجر پذیر بودن روستا،فروش خانه ها به افراد ناآشنا از هر طیف و قشر خاص،عدم گشت نیروهای انتظامی،بیکاری،اعتیاد ،زمینه ای برای بوجود آمدن پدیده سیم دزدی در این روستا شده است.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی