منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۵
شناسه خبر: 237850
گروه :خبر
IMG11273393

کارشناس سازمان هواشناسی گفت :امروز وزش بادهای شمال شرقی با سرعت تا 40 کیلومتر در ساعت پیش بینی شده که وزش این باد تا غروب ادامه خواهد داشت.

سید محمد تقی سدیدی؛ کارشناس سازمان هواشناسی هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به نقشه های هواشناسی گفت : برای امروز وزش بادهای شمال شرقی با سرعت 30 تا 40 کیلومتر در ساعت پیش بینی شده و دید افقی 2 تا 3 کیلومتر بر ساعت و وزش این باد تا عصر به اتمام خواهد رسید.

 

 
وی افزود: پدیده غالب امروز افزایش سرعت باد بر روی محدوده دریایی است و برای شناورها توسعه می شود تمهیدات لازم را داشته باشند.

 

 

 

 

 

سدیدی تصریح کرد:مدلها و نقش های هواشناسی بیانگر نفوذ و فعالیت سامانه ناپایدار بر روی استان از روز یکشنبه هفته آینده تا روزپایانی هفته ادامه دارد.

 

 

 

 
کارشناس سازمان هواشناسی هرمزگان اظهار کرد : طی این مدت برای استان ابرناکی ، بارش باران و رعد و برق، افزایش لحظه ای سرعت باد و گردغبار ، آبگرفتگی معابر عمومی ، کاهش نسبی دما و در برخی نقاط وقوع تگرگ پیش بینی شده است.

 

 

 

وی با اشاره کمینه و بیشینه دمای استان افزود: را بین 33 تا 22 درجه سانتیگراد دانست و عنوان کرد : شهرستان حاجی آباد با دمای 24درجه خنک ترین و شهرستان پارسیان با دمای 32درجه گرمترین نقاط استان گزارش شده اند.

 

 

 

 

 

سدیدی خاطر نشان کرد : نوسانات دمای بندرعباس نیز بین 11 تا 32 درجه سانتی گراد است.

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است