منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۸
شناسه خبر: 176666
گروه :خبر

  همزمان با ۱۵ روز تعطیلات عید نوروز ۹۴ بالغ بر ۳۴ هزار و ۲۳۷ تماس با سامانه پاسخگویی به شکایات ارتباطی -۱۹۵ – گرفته شد که بیشترین شکایت ثبت شده مربوط به کندی سرعت اینترنت بود. به گزارش مهر به نقل از هرمز ، جزئیات میزان تماس ها و شکایات ثبت شده در سامانه […]

 

همزمان با ۱۵ روز تعطیلات عید نوروز ۹۴ بالغ بر ۳۴ هزار و ۲۳۷ تماس با سامانه پاسخگویی به شکایات ارتباطی -۱۹۵ – گرفته شد که بیشترین شکایت ثبت شده مربوط به کندی سرعت اینترنت بود.

به گزارش مهر به نقل از هرمز ، جزئیات میزان تماس ها و شکایات ثبت شده در سامانه پاسخگویی «سپاس» وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (۱۹۵) در ۱۵ روز نخست سال جاری اعلام شد.

براین اساس طی ۱۵ روز تعطیلات نوروزی ۳۴ هزار و ۲۳۷ تماس با سامانه ۱۹۵ برقرار شد که در این میان ۳۲۱ شکایت به ثبت رسید.

میانگین تماس روزانه با سامانه تماس در طول این ایام روزانه ۲ هزار و ۲۸۲ تماس بود که به صورت خودکار و یا از طریق اپراتور به آن پاسخ داده شده است.

در این میان تعداد کل شکایت به ثبت رسیده ۳۲۱ شکایت اعلام شده و ۱۴۲ درخواست نیز نهایی و مختومه اعلام شده است.

براساس اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در بین شکایات ثبت شده در این ایام به ۶۴ فقره از شکایات پاسخ داده شده که حدود ۲۰ درصد شکایات را شامل می شود و ۴۶ درصد شکایات نیز مختومه اعلام شده است .

در این میان، بیشترین شکایات اعلام شده به مرکز پاسخگویی به شکایات ۱۹۵ مربوط به کندی سرعت اینترنت واگذار شده توسط اپراتورهای تلفن همراه و ارائه دهندگان اینترنت پرسرعت و وایمکس بوده است.

در همین حال عدم رعایت کیفیت خدمات مطابق قرارداد و عدم ارائه و یا ارائه نامطلوب خدمات پشتیبانی توسط فروشندگان خدمات اینترنت پرسرعت از دیگر موارد مورد شکایات تماس گیرندگان بود.

قرار است گزارش وضعیت پاسخگویی به شکایات ثبت شده در سامانه ۱۹۵ در جلسه شورای فنی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح و بررسی شود.

مشترکین خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات می توانند با مراجعه به سایت www.۱۹۵.ir یا تماس با تلفن گویای ۱۹۵ یا شماره پیامک ۶۰۰۱۹۵ و یا آدرس ایمیل ۱۹۵@ICT.GOV.IR ، شکایت، انتقاد و پیشنهاد خود را در خصوص خدمات ارائه شده در این حوزه گزارش دهند

 

 

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی