منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۷:۳۶
شناسه خبر: 323020
گروه :خبر
images

شهرک های اطراف شهر قشم اکثریت خیابان ها و کوچه های آنها نامگذاری نشده است و بسیاری از گردشگران و مسافرانی که به این جزیره می آیندبرای ورود به این شهرکها دچار سردرگمی شده اند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ، وارد برخی شهرک های اطراف قشم که می شوید به یک چیز عجیب و غریب برخورد می کنید و آن چیز عجیب و غریب این است که هیچ کدام از خیابان هاى اصلى و فرعى و کوچه ها و لاین هاى این شهرک ها تازه تأسیس و پرجمعیت نام گذارى نشده است که این خود باعث نارضایتی ساکنان این شهرک ها شده است .

 

در همین راستا خبرنگار قشم آزاد برای بررسی بیشتر این موضوع شخصا به این شهرک های اطراف قشم می رود تا از نزدیک شنیده های مردم را ببیند ، اولین سؤالى که در ثانیه اول به ذهنم رسید و همین سوْال را از مسئولین پرسم ! اگه ساکنین شهرک سیستان قشم مشکلى برایشان پیش بیاید و نیاز به حضور پلیس ١١٠ یا آتش نشانى و اورژانس باشد باید چه آدرسى را بگویند ؟

 

یکى از ساکنین این شهرک در این باره گفت ؛ اگر نیاز به حضور نیروهاى امدادى یا اگر بخواهیم میهمانى را به منزلمان دعوت کنیم ، مى بایستى در محل ورودى شهرک بایستیم تا نیروهاى امدادى و یا میهمانمان بیاید و با توجه به آغاز فصل گرما و شرجى طاقت فرسا این مهم امکان پذیر نیست .

 

جای سوال است چرا شهرک هایی که به تازگی ساخته شده اند به حال خود رها می شوند و به مشکلات آنها از قبیل جاده ، کوچه بندی و تابلو و غیره هیچ رسیدگی نمی شوند ؟

 

لذا از معاونت محترم عمرانى سازمان منطقه آزاد قشم و کمیته نامگذارى شهرستان و فرماندار محترم مى خواهیم تا براى این مشکل بزرگ هر چه زودتر و سریعتر چاره اندیشى کنند تا قبل از اینکه خدایى ناکرده خانه و کاشانه اى در آتش بسوزد و یا فردى بخاطر نبودن آدرس درست و حضور دیر هنگام اورژانس ، در بستر بیمارى جان خود را از دست بدهد .

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است