منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۶
شناسه خبر: 202169
گروه :خبر
13930216000412_PhotoA
 

ورزشکاران زیادی آمده و مدال گرفته‌اند اما نامی از آنها نیست

سردار نقدی: سرمایه ما بمب اتمی نیست، وجدان‌های بیدار است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ورزشکار ماندگار پوریای ولی است که به خاطر شاد کردن دل یک مادر برابر حریفش می‌بازد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش تجلیل از ورزشکاران جوانمرد گفت: در بیانات حضور علی (ع) است که می‌فرماید شجاع‌ترین انسان‌ها آنهایی هستند که برابر هوای نفس غلبه می‌کنند. ورزشکاری که سال‌ها زحمت کشیده و دوری از خانواده را تحمل کرده وقتی که باید حاصل تلاش‌هایش را برداشت کند از آرزوهایش دست می‌کشد و در میدان رقابت برابر رژیم غاصب صهیونیستی شرکت نمی‌کند نشان دهنده اراده آنهاست.

وی افزود: ماندگارترین مدال ورزشکاران در تاریخ همین خواهد بود. ورزشکاران زیادی آمده و مدال گرفته‌اند، اما نامی از آنها نیست. ورزشکار ماندگار پوریای ولی است که به خاطر شاد کردن دل یک مادر برابر حریفش می‌بازد. ورزشکار ما نیز به تاسی از مادر فلسطینی که کودکش را از دست داده از مدال صرف‌نظر می‌کند.

سردار نقدی با اشاره به اینکه شاید صرف‌نظر از رقابت مقابل نمایندگان اسرائیل برای خیلی‌ها قابل تفسیر نباشد، عنوان کرد: برای کسانی که در مکتب علی (ع) تحصیل کرده‌اند غیر از این اتفاق باشد قابل تفسیر نخواهد بود. کسی که در مکتب امام علی بزرگ شده وصیت ماندگار امام را شنیده که فرمودند همیشه یاد ستمدیده و دشمن ستمگر باشید.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی روز قدس، اظهار داشت: اگر مردم ما بعد از شب قدر صبح زود در خیابان‌ها جمع می‌شوند، فریاد مرگ بر اسرائیل سر می‌دهند، امروز این فریاد دنیا را فرا گرفته است. ممکن است برخی این طور تفسیر کنند که ایرانی‌ها اگر برای اسرائیل خطرناک هستند به خاطر بمب اتمی است، اما این دروغ است؛ اگر وزیر خارجه آمریکا در این مدت از وین تکان نمی‌خورد به خاطر بمب اتمی نیست، این ملت تهران را از دست آمریکا و شاه درآورده است. این انقلاب و پیروان اسلام بغداد را از دست صدام درآورد.

وی ادامه داد: پیروان اسلام بدون سلاح اتمی لبنان را از اشغال خارج کرد. پیروان امام غزه شریف را از چنگ صهیونیست‌ها خارج کرد. سرمایه ما بمب اتمی نیست و وجدان‌های ما بیدار است. سرمایه ما ایمان به خداست.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است