منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۸
شناسه خبر: 209013
گروه :خبر
13940129000237_PhotoA

سردار قاسمی در مراسم اکران مستند «نشانی» گفت:از سازمان اوج تشکر می‌کنم که می‌گردند و زیر خاکی‌ها را پیدا می‌کنند و این حرکت خوبی است که زیر خاکی‌ها تا وقتی زنده هستند پاس داشته بشوند. چون ما مدلمان این گونه است که مرده پرستی مان بیشتر به چشم می‌آید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،ششمین عصرانه فیلم اوج با اکران مستند «نشانی» با حضور اصغر بختیاری (کارگردان)، مصطفی دالایی، اکبر خلیلی، سعید قاسمی و خانواده های شهدا؛ عصر پنج شنبه در نخلستان سازمان هنری رسانه‌ای اوج برگزار شد.

اکبر خلیلی نویسنده انقلاب اسلامی در مراسم اکران مستند «نشانی» در نخلستان سازمان هنری رسانه ای اوج با تقدیر از کارگردان فیلم مذکور گفت: این فیلم خیلی من را متاثر کرد. این فیلم من را یاد داستان کوتاه خودم «فتح الفتوح» انداخت؛ یک جوان سیزده چهارده ساله که نشسته است دارد برای مادرش نامه می‌نویسد. موقعی که من می‌خواستم این داستان را بنویسم خیلی به این وصیت نامه‌ها مراجعه کردم.

اکبر خلیلی نویسنده کتاب «ترکه های درخت آلبالو» گفت: شهادت معامله با خداست، او با توجه به این که حینِ تماشای فیلم «نشانی» اشک‌های زیادی ریخته است، حقیقتا از کارگردانِ انقلابیِ فیلم به جهت این که ما را به سال های عشق و حماسه می برد باید تشکر کرد.

همچنین سردار فرهنگی سعید قاسمی با تقدیر از کارگردان مستند «نشانی» گفت:از سازمان اوج تشکر می کنم که می گردند و زیر خاکی ها را پیدا می کنند و این حرکت خوبی است که زیر خاکی ها تا وقتی زنده هستند پاس داشته بشوند. چون ماها مدلمان این گونه است که مرده پرستی مان بیشتر به چشم می آید. تعریف و تمجید از اشخاص کار پسندیده ای نیست و در دین ما هم این رویه سفارش نشده است اما در مورد «اصغر بختیاری» به عنوان دوست همرزم، باید بگویم که او با سید مرتضی آوینی بُر می خورد تا این که مثل یک چنین روزهایی در عملیات مرصاد پای کار سید مرتضی است، پس از آن هم فعالیت را رها نکرد و سال هفتاد و دو فاجعه جانگداز شهادت سید مرتضی در فکه اتفاق افتاد که ایشان هم آن جا بود.

 وی افزود:پس از اتمام جنگ خیلی ها به دنبال چیزهایی رفتند که از دست داده بودند؛ مقام، خانه، مدرک، درجه و جایگاه و… خیلی ها هم دنبال گمشده شان و دلشان رفتند. «اصغر بختیاری» دنبال دلش رفت.

 سردار قاسمی در خاتمه اظهار داشت:دلواپسی فقط برای مسایل هسته‌ای نیست دلواپسی برای اصغر بختیاری ها وجود دارد که «نشانی» را می‌سازد. اصغر بختیاری دلواپس گنج جنگ است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است