منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۹:۱۷
شناسه خبر: 193546
گروه :خبر
طومار_035

عضو شورای روحانیت شهرستان بندرخمیر گفت: سرداران هسته ای ما باید در چهارچوب موازین شرعی و مصالح ملی گام به گام با رهنمودهای مقام معظم رهبری پیش روند و تیم مذاکره کننده به طرف مقابل اجازه جسارت و زیاده خواهی ندهد.

شیخ حسین بازماندگان، عضو شورای روحانیت شهرستان بندرخمیر  در گفتگو با خبرنگار هرمز با  بیان اینکه جامعه ای که دارای رهبری مقتدر و گوش بفرمان اولی الامر خود باشد پیشرفت خواهد کرد ، گفت:نظامی که از نعمت رهبری اسلامی بر خوردار باشد یقینا خداوند متعال هم به آن نظام نظر رحمت و نگاه ویژه دارد.

وی اظهار کرد:حضرت امام خامنه ای  (مدظله العالی) به دنبال بدست آوردن آن شوکت و عظمتی است که حق اسلام ناب محمدی است از این رو باید خطوط قرمز نظام حفظ و محترم شمرده شود.

بازماندگان با بیان اینکه سر و اسرار جامعه اسلامی ناموس اسلام و مسلمین است و دارای عزت و حرمت می باشند،افزود: دنیای کفر بداند که ما مسلمانان ایران اسلامی شیعه وسنی همچون دو بال قدرتمند درتحت لوای رهبری داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با وحدت مثال زدنی در میدان نبرد ایستاده است  تا دنیای کفر جرات نکند به خطوط قرمز ما فکر و نزدیک شود.

وی تصریح کرد: دنیای ضلالت و گمراهی بداند که جامعه اسلامی به هیچ وجه حاضر نخواهند شد منافع چند روزه مادی را فدای منافع جاویدان معنوی نماید.

امام جمعه اهل سنت بندرپل با بیان اینکه اطاعت از خداوند متعال و ولی امر(ولی فقیه) منطق مسلمانان است ،تصریح کرد:  سرداران هسته ای ما باید در چهارچوب موازین شرعی و مصالح ملی گام به گام با رهنمودهای مقام معظم رهبری پیش روند و تیم مذاکره کننده به طرف مقابل اجازه جسارت و زیاده خواهی ندهد.

وی اظهار کرد: تیم مذاکره کننده در صورت رعایت نمودن همه موازین اطمینان داشته باشد که پشتوانه آنها امداد الهی و همراهی مردم است در حالی که  طرف مقابل مذاکره کننده از این نعمت برخوردار نیست.

بازماندگان با بیان اینکه مردم  ایران هم همیشه در تاریخ جمهوری اسلامی ایران ثابت کرده اند که گوش بفرمان  رهبر معظم انقلاب می باشند و هر جا که ایشان مردم را به صحنه دعوت نمایند مردم هم با جان و دل در صحنه حاضر می شوند، گفت:  تا زمانیکه منافع ملی و شرعی با تشخیص مقام معظم رهبری(مدظله العالی)ایجاب کند مردم حمایت همه جانبه خواهند داشت .

عضو شورای روحانیت شهرستان بندرخمیر با بیان اینکه جامعه اهل سنت نه تنها در این مورد فکت شیت بلکه در تمام مواردی که رهبر انقلاب مبتنی بر مصالح امت اسلامی تصمیم گیری می فرمایند را می پذیرد،خاطر نشان کرد: اهل سنت در ایران مقتدر اسلامی تحت رهبری ولی امر مسلمین همچون سربازی فداکار و جان بر کف گوش بفرمان امام بزرگوار خود است؛ اهل سنت همانی گوید که امامش بفرماید و به ندای رهبرمان لبیک خواهیم گفت.

 

 

 

انتهای پیام/م

 

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است