منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۱
شناسه خبر: 198909
گروه :خبر
images

فرزند یکی از شهدا پرواز 655 با اشاره به مذاکرات هسته ای با کشورهای غربی اظهار کرد:دشمنی آمریکا با ملت ایران اثبات شده است لذا سرداران هسته ای با الگو گیری ار رشادت های شهدا از دستاوردهای انقلاب محافظت کنند.

زهرا چمانچی، فرزند رضا چمانچی از شهدای هواپیمای ایرباس در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به شهادت پدرش می گوید: پدرم مقیم کشور کویت بود که برای دیدار با من به ایران آمده بود اما در زمان بازگشت هوایپمایشان مورد حمله ناو آمریکایی قرار گرفت و پدرم به همراه 260 مسافر این پرواز به شهادت رسید.

وی با بیان اینکه پدرم آرزوی شهادت و جانفشانی برای کشور داشت،اظهار کرد:حضور در جبهه و دفاع از کشور دغدغه همیشگی پدر بود که سرانجام در این حادثه جانش را نثار انقلاب کرد.

زهرا ضمن محکومیت جنایات آمریکا علیه کشور ،ادامه داد:در طول سال های پس از انقلاب شاهد کارشکنی های آمریکا برای ضریه به کشور بوده ایم که این مسئله نشان دهنده خوی استکباری و جنگ طلبی آمریکا دارد.

وی با بیان اینکه ما فرزندان شهدا همانند پدرانمان مدافع انقلاب و کشور هستیم،تاکید کرد:از مقامات کشوری در عرصه بین المللی و سیاسی خواستاریم که از خون شهدایمان پاسداری کنند و از مواضع کشور در سیاست بین الملل حفظ کنند.
سهیلا دیگر فرزند شهید چمانچی با اشاره به مذاکرات هسته ای کشور با کشورهای غربی اظهار کرد:دشمنی آمریکا با ملت ایران اثبات شده است و سرداران هسته ای با الگو گیری ار رشادت های شهدا از دستاوردهای انقلاب محافظت کنند.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی