منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۴ - ۹:۰۸
شناسه خبر: 259052
گروه :خبر
IMG_1108

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت : وحدت، همدلی و همبستگی باعث سربلندی جمهوری اسلامی ایران شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد ، سردار رضا ترابی ، فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در مراسم هفدهمین یادواره سردار شهید غلامشاه ذاکری و شهدای قشم گفت : عده ای نابخرد و کوتاه فکر در جوامع تشیع و تسنن به دنبال از بین بردن وحدت هستند .

 

وی افزود : برای آسایش و آرامش مردم ایران خون داده ایم که برای حفظ این آسایش باید تلاش کنیم .

 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان با بیان اینکه برای عزت و سربلندی مملکت و حفاظت ارزش های همیشه آماده شهادت هستیم ، تاکید کرد : چشمی که نگاه چپ به جمهوری اسلامی ایران داشته باشد کور می کند و دست نابکاری که از هر آستینی بیرون بیاد قطع و پایی که به خاک ما تجاوز کند قلم خواهیم کرد .

 

ترابی بیان کرد : مردم قشم شهیدان بزرگی را در دفاع مقدس تقدیم کرده اند که شاخص ترین آن شهید غلامشاه ذاکری است .

 

وی با بیان اینکه برای حفظ وحدت در کشور هزینه زیادی را متحمل شده ایم خاطر نشان کرد : در اوایل انقلاب عده ای به نام کومله و دمکرات یا خلق عرب و بلوچ قصد از بین بردن وحدت در کشور را داشتند که با خون شهدا وحدت کشور بیمه شد و باید قدر این نعمت الهی را بدانیم.

 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع)  توانمندی  نظامی و امنیتی کشور را به خاطر وجود وحدت کلمه ویکپارچگی کشوردانست و بیان داشت : امروز دشمن جرات تعرض به این کشور را ندارند که باید مراقب باشیم تا کسی نتوانتد این وحدت را خدشه دار کند.

 

ترابی ، شهید ذاکری را فرمانده ای مدبر و لایق و خردمند دانست و افزود : قبل از عملیات کربلای ۴ قرارگاه دشمن متوجه شد و از کشور فرانسه راداری خریداری کرد که اگر یک پرنده روی دریا پر می زد آن را شکار می کرد .

 

وی ادامه داد : شهید ذاکری کسی بود که شخصا همه طرح های شبانه در آبهای سرد و خروشان اروند تست می کرد تا جایی که دو مرتبه نزدیک بود جانش را در اجرای تست های از دست دهد که در نهایت با درایت شهید ذاکری غواص ها شبانه به ساحل دشمن رسیدند .

 

ترابی خاطر نشان کرد : چند شب قبل از عملیات در جلسه ای که بودیم شهید ذاکری فرمود به من بگوید مصطفی که واقعا این سردار مصطفی و عبدالله بود .

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است