منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۰
شناسه خبر: 320236
گروه :خبر
13940527000729_PhotoA

رئیس پیشین رسانه ملی گفت: من رفتم تا صدا و سیما با اقتدار و قدرت به کار خود ادامه دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «محمد سرافراز» رئیس سابق سازمان صدا و سیما در جمع خبرنگاران در حاشیه مراسم تودیع و معارفه عبدالعلی علی عسکری در پاسخ به سوال خبرنگار دلیل اصلی استعفای خود را اینگونه بیان کرد: به خاطر یک دستمال، قیصریه را به آتش نمی‌کشند. من رفتم تا صدا و سیما با اقتدار و قدرت به کار خود ادامه دهد.

 وی در ادامه گفت: همین دو جمله حرف‌های زیادی را در خود پنهان داشت.

رئیس سابق رسانه ملی درباره اینکه آیا از استعفای خود ناراحت و دلخور است نیز گفت: اصلا ناراحت نیستم و خیلی هم از این تصمیم راضی ام.

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگاران با بیان جمله‌ای به رسانه‌ها گفت: به رسانه ها چه بگویم؟

سرافراز درباره دلیل تعامل کمی که با رسانه‌ها در این مدت داشت نیز بیان داشت: معمولا مسئولین جمهوری اسلامی عادت دارند که خیلی صحبت کنند. من بر همین اساس گفتم که حرف نزنم و بیشتر عمل کنم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است