منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۲۸
شناسه خبر: 253371
گروه :خبر
13940607000866_PhotoA

سلام جناب آقای روحانی:امروز اگر امریکا و هم پیمانانش با وجود بلوفهای زیاد جرات تجاوز به خاک ایران عزیز را ندارند حاصل دیپلماسی لبخند و ذلت جنابعالی نیست.

به گزارش هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، امروز اگر داعش به خاک فرانسه حمله میکنه و غرب رو تهدید میکنه ولی جرات تهدید جمهوری اسلامی رو نداره حاصل لبخندهای ظریف نیست.

امروز اگر عربستان سعودی از آن همه شهید فاجعه منا فقط شهدای ایران رو پس داد حاصل دیپلماسی ذلت بار شما و هم فکران شما در قبال عربستان نیست.

امروز اگر با وجود نا امنی در کل خاورمیانه اما ایران در اوج امنیت قرار داره حاصل سخنرانیهای محتاطانه جنابعالی در قبال غرب نیست.

جناب رییس جمهور ترس ایالات متحده و هم پیمانانش و سگ دست آموزش اسراییل از تجاوز به جمهوری اسلامی ایران از شما و هم فکران شما نیست بلکه ترسشان از رهبریست که با یک اشاره میتواند تمام منافع غرب را در منطقه نابود کند .

ترسشان از سید علی شجاع است که وقتی صحبت از برخورد سخت و خشن کرد تمام ابهت سعودی رو به چالش کشید.

ترسشان از آن عزیزیست که امثال سلیمانیها و سردار جعفری و تمام یگانهای مسلح و مقتدر ایران گوش به فرمانش هستند تا دشمن متجاوز رو درسی تاریخی و غیر قابل جبران بدهند.

ترسشان از رهبریست که وقتی شنید امریکاییها صحبت از گزینه نظامی کردن برآشفت و با صدای بلند فرمودند:غلط کردن که میگویند.

ترسشان از رهبریست که کل مردم ایران مطیعش هستند.

ترسشان از آن پاک مردیست که حتی یک نقطه خاکستری در زندگی اش نیست.

بله جناب آقای رییس جمهور به جای دم زدن از نقد امام امت کمی امریکا رو نقد کنید، کمی اسراییل را نقد کنید،کمی عربستان رو نقد کنید.

جناب رییس جمهور این ملت چه آنهایی که گول خوردن و به شما رای دادن و چه آنهایی که رای ندادند هرگز اهانت به رهبر عزیزمان را تحمل نمیکنند پس مراقب باش پایت را …
والسلام
دکتر یامین پور در صفحه ی اینستاگرامش نوشت:

چندین سال پیش دوستی داشتیم که چندین بار از ثبت نام در آزمون دکتری جا مانده بود! یا مهلت ثبت نام می گذشت یا دانشگاه به او گواهی نمی داد یا… خلاصه یکسال موفق شد در آزمون ثبت نام کند. رفقا در بورد دانشگاه پوستر تبریک چسباندند که فلانی موفقیت شما را در ثبت نام در آزمون دکتری تبریک عرض میکنیم!!!

قضیه ی خوشحالی رسانه های معلوم الحال از اعلام کاندیداتوری بعضی ها این خاطره را برایم زنده کرد.

حالا گیریم کسی به مجلس خبرگان وارد شد. اینها از الان عروسی چه چیز را گرفته اند؟! مگر عضو این مجلس بودن چه امتیازی برای این جریان بدنام سیاسی دارد؟! جواب این سوال بماند بعدها…
دوم: یکی از خصوصیات امام راحل ره این بود که هیچگاه خودش را تافته جدا بافته و بهرمند از امتیازات خاص نمی دانست. حتی نقل می کنند از او خواسته بودند برای سفرهای هر هفته اش از نجف به کربلا از سواری استفاده کنند ولی ایشان گفته بودند “افیضوا من حیث افاض الناس” مانند مردم باشید و با وسایل نقلیه عمومی رفتند.

این خلق خمینی کبیر بوده؛ آیا خمینی صغیر هم از این خلق تبعیت دارد؟ از آنرو این سوال را پرسیدم که شنیده شده ایشان مانند سایرین در آزمون اجتهاد شرکت نکرده اند و صرفاً از طریق رسانه ها کاندیداتوری را اعلام کرده اند. البته قابل پیش بینی است که برای تایید اجتهاد شان از مراجع عظام نامه بگیرند.

صرف نظر از اینکه این اقدام نوعی فشار بر شورای نگهبان برای بررسی صلاحیت هاست، آیا این اقدامات که نوعی اشرافیت و خاندان سالاری را به ذهن متبادر می کند، همان مشی امام ماست؟

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان