منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱
شناسه خبر: 316929
گروه :خبر
walye_fagheeh_by_islamicwallpers

مسئله امنیت اخلاقی مهم است؛ به محیط جامعه باید توجه کرد و بعضی قمه می کشند اما بعضی هنجار شکنی می کنند و گناه را رواج می دهد؛ این اگر اهمیتش بیشتر نباشد کمتر هم نیست و باید به خرید و فروش مواد مخدر، مسئله ی معتادان، شرارت و هنجار شکنی توجه کرد. اگر به شکل عقلانی به این نتیجه رسیدید که کاری باید انجام بگیرد، دیگر به مخالفت ها کاری نداشته باشید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مسئله امنیت اخلاقی مهم است؛ به محیط جامعه باید توجه کرد. بعضی قمه می کشند اما بعضی هنجار شکنی می کنند و گناه را رواج می دهد؛ این اگر اهمیتش بیشتر نباشد کمتر هم نیست و باید به خرید و فروش مواد مخدر، مسئله ی معتادان، شرارت و هنجار شکنی توجه کرد و اگر به شکل عقلانی به این نتیجه رسیدید که کاری باید انجام بگیرد، دیگر به مخالفت ها کاری نداشته باشید.

walye_fagheeh_by_islamicwallpers

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است