منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۹
شناسه خبر: 228862
گروه :خبر
image435925

همرزم شهید همدانی با بیان اینکه سخت کوشی همدانی برگرفته از مکتب اهل بیت و امام حسین بود که برای حفظ دین تا پای جان ایستاد، اظهار کرد: سردار همدانی الگویی جاودان برای جوانان انقلابی و مجاهد است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید سرخیلی،مدیر کل بنیاد حفظ ارزش های دفاع مقدس استان هرمزگان و همرزم سردار شهید همدانی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با بیان اینکه سردار همدانی در لشگر 27 حضرت رسول تهران همرزم شهید متوسلیان بود، گفت: شهید  همدانی از محدود نیروهای تیپ رسول الله بود که با باقیمانده های یگان های شهید حسن باقری وارد خرمشهر شد بود  و خط شکن خرمشهر بودند.

 

 

 

 

وی اظهار کرد: سردار متوسلیان پایه گذار حزب الله لبنان بودند که با ورود سردار همدانی به لبنان نقش موثری در گسترش حزب الله داشتند.

 

 

 

 

 

 

سرخیلی با بیان اینکه شهید همدانی در 4 سال گذشته به راه اندازی و ساماندهی نیروی بسیج مردمی در سوریه اقدام کرد،افزود:سردار همدانی با داشتن ویژگی هایی  خوش خلقی  و در عین حال جدیتشان در زمینه کار با نیروهای مردمی بسیار موفق بودند و سوریه که عموما اهل سنت هستند  قوی عمل می کرد.

 

 

 

 

 

وی با اشاره به اینکه حسین همدانی فرمانده بسیار شجاع ، مدبر و توانمند بود که در کارهایشان ایده و تفکرات دیگران مد نظر خود قرار می دادند، تاکید کرد:سخت کوشی همدانی  برگرفته از مکتب اهل بیت و امام حسین بود که برای حفظ دین تا پای جان ایستاد و کوشش و در دوران پس از دفاع مقدس که عده ای به دنبال جبران مافات بودند دست از تلاش های انقلابی و مجاهدانه خود برنداشت

 

 

 

 

 

مدیر کل بنیاد حفظ ارزش های دفاع مقدس استان هرمزگان با بیان اینکه شهادتسردار همدانی مانعی برای رهروان ایشان نیست؛تصریح کرد:  در مکتب شهادت و ولایت هر قطره خون شهید در جامعه و نیروی مجاهد رشد می کند و یقینا نمی گذارند که دشمنان اسلام به اهدافشان برسند و تفکر و روحیه غیر اسلامی  در جامعه رشد کند.

 

 

 

 

 

وی ادامه داد: نیروهای ساماندهی شده به دست سردار خدماتشان را یاد می آورند و خط شی حسین همدانی را  پربار تر از قبل ادامه می دهد.

 

 

 

 

 

سرخیلی خاطر نشان کرد: در پس تلاش ها و شکست های پی در پی نهایتا یک پیروزی جبران کننده تمام سختی ها است لذا جوانان باید تلاش کنند راههای سخت را بپیمایند لذا کشور زمانی ساخته می شود و به اهداف خودشان می رسد که سخت کوش باشد و سردار همدانی الگویی جاودان برای جوانان مرز و بوم است.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است