منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۲
شناسه خبر: 311275
گروه :خبر
IMG_3574_4593[1]

فرماندار شهرستان بستک گفت: ستادهای تبلیغاتی کاندیداها توجه جدی به عناوین مجاز و غیرمجاز در تبلیغات داشته باشند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، میرمرسل ایزدی پور رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان بستک در نشست با مسوولان ستادهای تبلیغاتی کاندیداها اظهار داشت: همه باید کمک کنیم که 10 اردیبهشت نیز همانند 7 اسفند ماه، مردم در فضایی سالم و آرام و با حضوری گسترده در پای صندوق های اخذ رأی حضور پیدا کنند.

 

رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان بستک با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم  رعایت حق الناس در انتخابات توسط دست اندرکاران و نامزدها، افزود: ستاد انتخابات شهرستان بستک با تمام توان در چارچوب دستورالعمل های اجرایی و قوانین انتخابات فعالیت می کند و در حوزه تبلیغات، با کسانی که بخواهند خارج از چارچوب های قانونی حرکت کنند برخورد خواهد کرد.

 

فرماندار شهرستان بستک با تاکید بر رعایت اخلاق در تبلیغات انتخاباتی و پرهیز از تخریب کاندیداها، افزود: کسانی که شایستگی نمایندگی مردم و نظام را دارند، باید از نظر انسانی و تعهدات شرعی الگو باشند چون مردم ما بسیار معتقد، صادق و دارای سلامت فکری هستند.

 

وی بیان داشت: هواداران کاندیدا باید از تخریب همدیگر پرهیز نمایند چون مجموعه دستگاه های نظارتی انتخابات مصمم هستند که از کوچکترین انحرافات قانونی گذشت نمی کنند و همه مسایل مستند خواهد شد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک با بیان اینکه امیدواریم شاهد انتخاباتی بدون حاشیه و با حضور گسترده مردم در 10 اردیبهشت باشیم، افزود: باید به گونه ای عمل شود تا حضورمردم درانتخابات پرشور و بامشارکت حداکثری صورت گیرد.

 

ایزدی پور بر اعلام به موقع برنامه های جلسات و نشست های تبلیغاتی داوطلبان، پرهیز از تخریب و توهین به همدیگر، رعایت اصول قانونی در نصب بنر، پوستر و توزیع بروشورهای تبلیغاتی تاکید کرد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است