منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۸
شناسه خبر: 308852
گروه :خبر
45754524

فعالیت های انتخاباتی ستادهای کاندیدای مجلس شورای اسلامی، با آغاز رسمی زمان تبلیغات کلید خورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، فعالیت های انتخاباتی ستادهای کاندیدای مجلس شورای اسلامی با آغاز رسمی زمان تبلیغات کلید خورد.

 

در شهرستان بستک نیز دو کاندیدای منتخب با افتتاح ستادهای تبلیغاتی خود و اعلام برنامه های فشرده انتخاباتی جهت دیدار با مردم گوشه و کنار شهرستان های بستک، بندرلنگه و پارسیان روز اول تبلیغات خود را آغاز کردند.

 

مهلت تبلیغات کاندیدا از ساعت 8 صبح امروز آغاز و تا 8 صبح 9 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

 

در مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در غرب هرمزگان،180 هزار نفر واجد شرایط برای رأی دادن می باشند و تنها کسانی می‌توانند در انتخابات حوزه غرب استان شرکت نمایند که در دور قبل در این حوزه رای داده باشند و یا اینکه مهر انتخابات دور دهم مجلس در شناسنامه آنها قید نشده باشد.

 

به گفته میرمرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان بستک، هفتاد و پنج شعبه اخذ رأی برای برگزاری مرحله دوم انتخابات در شهرستان بستک درنظر گرفته شده است که از این تعداد، 39 شعبه در شهر بستک و بخش مرکزی، 21 شعبه در بخش جناح و 15 شعبه در بخش کوخرد هرنگ پیش بینی شده است.

 

در دور اول انتخابات در غرب هرمزگان 120 هزار و 550 رای ماخوذه بوده است که مشارکت مردم در شهرستان بستک بیش از 93 درصد بیان شده است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی