منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۸:۰۶
شناسه خبر: 345263
گروه :خبر
image
 

سرپرست فرمانداري بندر خميرخبر داد:

سایت آبشیرین کن در بندرخمیر راه اندازی می شود

سرپرست فرمانداری بندر خمیر اظهار کرد:با راه اندازی آب شیرین کن شهر بندر خمیر ،آب مصرفی کارخانه سیمان و تعدادی از روستاها این شهرستان را تامین می کند و می تواند نیاز شهرستان را به استحصار آب های زیر زمینی مرتفع کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمد ملایی، سرپرست فرمانداری شهرستان بندر خمیر در گفتگو با خبرنگار لوار در خصوص خشکسالی اخیر و کمبود آب در شهرستان گفت :جهت رفع خشکسالی و حمایت از کشاورزان با پیگیری های انجام شده و هماهنگی با دستگاه های مربوطه در واقع احداث آب شیرین کن در شهرستان بندر خمیر با ظرفیتی بالا شروع شده است و امید است با تکمیل این آب شیرین کن بتوانیم قسمتی از مشکل خشکسالی و محرومیت آب را برطرف کنیم.
سرپرست فرمانداری بندر خمیر اظهار کرد : این آب شیرین کن علاوه بر آب شهر بندر خمیر ، کارخانه سیمان و تعدادی از روستاها این شهرستان را تامین می کند و می تواند نیاز ما را به استحصار آب های زیر زمینی را مرتفع کند همچنین باعث می شود کشاورزان ما در منطقه کهورستان با استفاده و جایگزینی این آب شیرین کن و استفاده از آب سطحی سفره های زیر زمینی حفظ شود.

وی عنوان نمود : با راه اندازی این آب شیرین کن، این امید و نوید در شهرستان قابل ملموس است که بتوان کمک شایانی به بخش کشاورزی ، که واقعا بخش پر هزینه و وابستگی شدیدی به آب دارد شود؛چنانچه اگر ما در شهرستان آب نداشته باشیم طبعا کشاورزی هم زیر سوال می رود و از بین خواهد رفت و زمین ها شور می شوند.

ملایی خاطرنشان کرد: پروژه آب شیرین کن در جهت خدمات رسانی به مردم شریف شهرستان و در جهت ارتقاء و در راستای اهداف دولت تدبیر و امید موثر واقع شود و برای مردم یک نوید خوب و اثر بخش باشد.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان