منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۱
شناسه خبر: 179164
گروه :خبر
کریمی آموزش و پرورش
 

مدیر آموزش و پرورش جاسک

سال ۹۴ سال ریشه کنی بی سوادی در جاسک

مدیر آموزش و پرورش جاسک با اشاره به ریشه کنی بی سوادی گفت:نهادها و دستگاههای موجود در شهرستان همکاری لازم را با نهضت سوادآموزی داشته باشند تا به منویات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مکران نیوز ،کارگروه بهبود و کیفیت سواد آموزی جاسک یا حضور مدیرآموزش وپرورش شهرستان، رییس اداره سواد آموزی معاونین اداره در محل دفتر مدیریت برگزار گردید.

مرتضی برزیده، رییس اداره سواد آموزی شهرستان با ارائه گزارشی از حجم پیش بینی شده برنامه ها و فعالیت ها سواد آموزی و موانع و مشکلات سواد آموزی ، به تشریح آخرین وضعیت اجرای طرح باسواد کردن اولیاء بی سواد دانش آموزان در سطح مدارس پرداخت .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان با تاکید برپوشش تحصیلی صددرصدی دانش آموزان اظهار کرد:یک بسیج همگانی یرای شناسایی وجذب اولیای بی سواد مورد انتظار می باشد ولازم است که نهادها و دستگاههای موجود در شهرستان همکاری لازم را با نهضت سوادآموزی داشته باشند تا به منویات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم.

وی افزود:ما می توانیم دهیاران ، شورا ها و بخشداران را در بحث سواد آموزی وارد کرده و در روند شناسایی و جذب و آموزش جمعیت بی سواد سرعت عمل بیشتری داشته باشیم .

کریمی با بیان اینکه فعالیت های سواد آموزی در جهت نیل به اهداف امام (ره) و منویات مقام معظم رهبری است، خاطرنشان کرد:برای انسداد مبادی بی سوادی باید به جاهایی وارد شویم که آموزش و پرورش در آن مناطق وجود نداردامیدواریم سال 94 ،سال انسداد و ریشه کنی بی سوادی در شهرستان جاسک باشد.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند