منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۲
شناسه خبر: 352595
گروه :خبر
salon-dakhel

پروژه نیمه تمام شهرستان بشاگرد با گذشت 4 سال هنوز امکانات اولیه مانند برق ندارد و نیمه تمام رها شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از فرهنگ کده ؛ افتتاح سالن چند منظوره ورزشی روستای درنگ مدو از توابع شهرستان بشاگرد که با همت اداره ورزش و جوانان افتتاح شد و بعد از گذشت 5 سال از افتتاح این پروژه ورزشی می گذرد اما هنوز این سالن وضعیت مناسبی ندارد و از امکاناتی همچون برق برخوردار نیست.

 

سال گذشته پایگاه اطلاع رسانی بشاگرد نیوز گزارشی مبنی بر اینکه سالن ورزشی خطه محروم هرمزگان در روستای درنگ مدو بشاگرد همچنان بدون آب و برق است اطلاع رسانی کرد که بخشی از این گزارش سال گذشته را در اینجا آورده ایم.

چندین سال از افتتاح سالن ورزشی روستای درنگ مدو بشاگرد می گذرد اما هنوز این سالن وضعیت مناسبی ندارد و از امکاناتی همچون آب و برق برخوردار نیست.

 

بیشتر جمعیت روستای درنگ مدو بشاگرد را جوانان تشکیل می دهند از این رو باید به فکر سوق دادن بیشتر و بهتر جوانان به سمت و سوی ورزش باشیم و اهمیت به ورزش اهمیت به سلامتی و نشاط مردم است و در این راستا اهمیت به ورزش همگانی یک ضرورت محسوب می شود و توسعه آن باید در رأس اقدامات ورزشی قرار گیرد.

 

سالن ورزشی چند منظوره روستای درنگ مدو بیش از چهار سال است که به همت اداره ورزش و جوانان افتتاح شده است اما با گذشت چندین سال از افتتاح، هنوز این سالن وضعیت مناسبی ندارد و از امکاناتی همچون آب و برق برخوردار نیست.

 

حمید وطن خواه دهیار روستای درنگ مدو شهرستان بشاگرد در گفتگو با خبرنگار هرمز با بیان اینکه سالن ورزشی درنگ مدو تنها سالن ورزشی در بخش گافر و پارامون بشاگرد می باشد ، گفت: متاسفانه برق این سالن از زمان افتتاح تا کنون موقت می باشد و در حال حاضر این برق جواب روشنایی سالن را نمی دهد.

 

وطن خواه نبود انشعاب آب را از دیگر مشکلات این سالن عنوان کرد و اظهار کرد: به دلیل نداشتن آب برای سالن ورزشی، سرویس بهداشتی این مکان وضعیت مناسبی ندارد. وی افزود: درب های سالن قفل ندارد و مردم بدون هماهنگی با مسئول مربوطه از سالن استفاده می کنند.

 

دهیار درنگ مدو ، تاکید کرد: جوانان بخش گافر و پارامون علاقه زیادی به ورزش به خصوص فوتسال دارند که با جرعت می شود گفت که تمام روستاهای منطقه پشت کوه گافر از این سالن ورزشی استفاده می کنند.

 

حمید وطن خواه ، تصریح کرد: دهیاری روستای درنگ مدو بارها از اداره ورزش و جوانان شهرستان بشاگرد و همچنین اداره برق شهرستان در این زمینه درخواست همکاری نموده است، اما متاسفانه هیچ اقدام موثری در این زمینه صورت نگرفته و ورزشکاران بخش گافر و پارامون همچنان با این مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند.

 

ابراهیم صفری پور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بشاگرد در خصوص آخرین وضعیت سالن ورزشی روستای درنگ مدو شهرستان بشاگرد گفت: سالن ورزشی چند منظوره روستای درنگ مدو خوشبختانه آب این سالن ورزشی مرتفع شد و برق این سالن هم اعتبار آن در کمیته برنامه ریزی منصوب شده اما هنوز تخصیص داده نشده است.

 

یکی دیگر از پروه هایی که در روستای درنگ مدو از توابع شهرستان بشاگرد نیمه تمام رها شده است مدرسه ی شبانه روزی ای که 4 سال از کلنگ زنی آن می گذرد و کار پی ریزی و اسکلت بندی آن زده شد و در همین حد رها شده است که این پروژه به همت کمیته امداد و خیرین این شهرستان قرار است تکمیل شود اما بعد از گذشت 4 سال خبری از تکمیل آن نیست.

 

بابا خانی معاون فرماندار بشاگرد در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار فرهنگ کده در خصوص پروژه نیمه تمام مدرسه شبانه روزی روستای درنگ مدو شهرستان بشاگرد ،افزود: یکی از پروژه هایی که در این روستا نیمه تمام رها شده است مدرسه ای شبانه روزی ای است که قرار بود به همت کمیته امداد و خیرین ساخته شود اما به دلایل نامعلومی این پروژه خوابیده است .

 

وی بیان کرد: اگر این پروژه را واگذار می کردند در کمیته برنامه ریزی بودجه ای به آن اختصاص می دادیم اما متاسفانه نه واگذار می کنند و تکمیل می کنند و مانعی شده است که ما هم نتوانیم مدرسه جدید بسازیم.

 

به هر روی بنا به صدها دلیل منطقی و غیر منطقی شهرستان بشاگرد با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند که شاید نیمی از آنها مختص خود شهرستان نباشد و نیاز به توجه ویژه مسئولین استانی و کشوری دارد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند