منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۲
شناسه خبر: 260444
گروه :خبر
-+98 936 443 1482- 20151229_102006

بازیگر تئاتر میناب اظهار کرد:سالن بعثت و فرهنگسرا میناب جوابگوی ظرفیت هنرمندان مینابی نیست و عرصه تئاتر شهرستان میناب نیازمند توجه جدی مردم و مسئولان دستگاه ها به این قشر جامعه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ مصطفی شیخ آبادی بازیگر تئاتر شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده اظهار کرد: از سال 1386 وارد عرصه هنری تئاتر شدم و زیر نظر اساتید حبیب الله ناصری ؛ جعفر قاسمی  و ایوب رحیمی شروع به کار و آموزش های اولیه تئاتر شدم.
وی افزود : نخستین کارم  به عنوان «شهید گمنام» که در همایش بسیجیان شهرستان درمیان خیل که از بسیجیان ، جانبازان وخانواده محترم شهدا به روی صحنه رفت .
شیخ آبادی با بیان اینکه با هدف معرفی بیشتر سرور سالار شهیدان امام حسین (ع) با استفاده از هنرم به مردم جامعه بود جذب این هنر شدم ؛ تصریح کرد : ایجاد زمینه فرهنگ عاشورایی در میان شهرم از دیگر اهدافم برای ورود به عرصه تئاتر بود.
این بازیگر تئاتر بیان کرد :  تمامی تحقیقات ،نویسندگی  و دکور بندی اثرهایم با بازی سازی خودم انجام می دهم ؛طفلان مسلم؛ اشک و خون ؛ گلایه؛ کربلا در کربلا ؛ کعبه در خون؛ یاس مدینه و فرات از جمله نمایشنامه هایی بود که به کارگردانی خود تولید کرده ام.
وی ادغان کرد : افتخار بازی در نمایشنامه های «آب مرا قصه کرد» و «آرزو»  به کارگردانی حبیب الله ناصری و همجنین نمایشنامه «خون خدا» به کارگردانی حسن سبحانی را داشتم.
شیخ آبادی به کار در دست تولید خود اشاره کرد و افزود : کاری در خور شخصیت ابا عبدالله  در دست تولید دارم که فعلا روی آن تحقیق می کنم که محرم سال آینده تقدیم مردم استانم میکنم .
بازیگر تئاتر میناب با بیان اینکه تئاتر شهرستان میناب در استان و حتی در کشور حرف اول را میزند و زبان زد دوستان اهل هنر است ، خاطر نشان کرد : تئاتر روند رو به رشد بالایی در استان هرمزگان و به خصوص شهرستان میناب داشته است و جایگاه رو به پیشرفتی دارد  و با تلاش بیشتر می توانیم استاتید بزرگی  از جوانان شهرمان را تقدیم جامعه کشوری کنیم و بر مینابی بودن خود ببالیم.
وی بیان کرد : توجه مسئولان به تولیدات ارزشی از قدیم همواره یکی از دغدغه های اصلی قشر هنرمند متعهد کشور بود  عرصه  تئاتر شهرستان میناب نیازمند توجه جدی مردم و مسئولان دستگاه ها به این قشر جامعه است.
شیخ آبادی با بیان اینکه سالن بعثت و فرهنگسرا میناب جوابگوی ظرفیت هنرمندان مینابی نیست ، تصریح کرد :مسئولان در فکر یک سالن آمفی تئاتر برای سطح شهر باشند چون برای تمرینات با کمبود وقت سالن برای تمرین مواجه هستیم که تاکنون فکری یا پیشنهادی در این خصوص ارائه نشده است.
بازیگر تئاتر میناب گفت : هنرمند واقعی هنرمندی است که بتواند با استفاده از هنر برای ارتقاء سطح فرهنگی و عقیدتی مردم کمک کند و هدفی جز رضایت خداوند منان و امام عصر(عج) را در دستور کار نداشته باشد.
وی با بیان اینکه تئاتر قطب تاثیرگذاری برفرد و جامعه محسوب می شود ؛ افزود : دغدغه مردم به شیوه های مختلف  با استفاده از هنر  تئاتر روی صحنه  برده می شود و با هنر تئاتر میتوان جامعه مون را به سویی که میخواهیم سوق دهیم .

شیخ آبادی  با اشاره به اینکه حمایت باید در حدیک کار هنری و فرهنگی باشد ، خاطر نشان کرد : بنده نمی گویم مسئولان حمایت میکنندولی نیازمند لزوم توجه بیشتر است ما هنرمندان وقت زیادی را در ادارات برای یک کاری کوچک صرف می کنیم  از این میز به اون میز و از آن اتاق به آن اتاق ما را معطل میکنند و در نهایت نتیجه مطلوبی نمی گیریم .

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *




تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی