منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۴
شناسه خبر: 239041
گروه :خبر

بانک جهانی و سازمان بهداشت جهانی 10 کشوری که سالم‌ترین‌ مردم جهان را دارند را اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، بانک جهانی و سازمان بهداشت جهانی به تازگی در گزارشی سالم‌ترین کشورها را از نظر سلامت بدنی و بهداشتی اعلام کردند.

گزارش این دو سازمان جهانی بررسی می‌کند در کدام کشورها انسان‌ها از سلامت بیشتری برخوردار هستند در شاخص‌‌های اندازه‌گیری آنها میزان مرگ و میر، نحوه زندگی، اعتیاد و عوامل محدود کننده سلامتی و تناسب زندگی جوانان بررسی شده است.

در گزارش این دو سازمان بین‌المللی سنگاپور با اخذ 89.45 درصد جزو سالم‌ترین کشور جهان محسوب می‌شود و بعد از آن ایتالیا با 89.07 درصد در جایگاه دوم و استرالیا با 88.33 درصد در جایگاه سوم قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش کشورهای سوئیس، ژاپن، رژیم صهیونیستی، اسپانیا، لهستان، سودان و آلمان در جایگاه‌های 4 تا 10 قرار گرفته‌اند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی