منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۱
شناسه خبر: 325826
گروه :خبر
13950314000169_PhotoA

رئیس فراکسیون سازمان بدر عراق در پارلمان این کشور، به مناسبت سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) در بیانیه‌ای جمهوری اسلامی ایران را پاکترین مردم سالاری دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «قاسم الاعرجی» رئیس فراکسیون بدر در پارلمان عراق، در بیانیه‌ای به مناسبت بیست‌وهفتمین سالروز رحلت امام خمینی (ره) ایشان را بنیان‌گذار حکومت عدل و اصلاح دانست.

به نوشته پایگاه خبری السومریه عراق، در این بیانیه آمده است: امام راحل کشوری قوی و متمدن را در شرایطی بسیار سخت تشکیل داد و به کوری چشم امپریالسم و اسرائیل، حکومت عدل و اصلاح را بنیان گذاشت.

در ادامه این بیانیه آمده است: این کشور اسلامی بر اساس پاکترین اصول دموکراسی و شفافیت ایجاد شده و به دور از تسلط و اراده سلطه‌گران است.

قاسم الاعرجی در این بیانیه آورده است: ایران همسایه‌ای است که همچنان در خط امام راحل و در بهترین روابط با کشورهای جهان به سر می‌برد و کشورهای همسایه هیچ تأثیر منفی بر سیاست‌های متمدنانه این کشور ندارند.

این بیانیه تأکید می‌کند: مردم شریف عراق، هیچ زمانی نقش محوری جمهوری اسلامی ایران و حمایتش از عراق را در مقابل تروریسم با نیروهای کارشناس و نظامی فراموش نمی‌کند و همچنان این حمایت ادامه دارد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان