منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۹
شناسه خبر: 176676
گروه :خبر

  فردی که به صورت اینترنتی مبلغی بالغ بر 750 میلیون ریال را از یکی از بستگان بیمارخود سرقت کرده بود توسط پلیس فتا کرمانشاه دستگیر شد. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه بااعلام این خبرگفت ، بادریافت شکایت شخصی مبنی بر برداشت مبلغ 750 میلیون ریال به صورت غیرمجازازحساب […]

 

فردی که به صورت اینترنتی مبلغی بالغ بر 750 میلیون ریال را از یکی از بستگان بیمارخود سرقت کرده بود توسط پلیس فتا کرمانشاه دستگیر شد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه بااعلام این خبرگفت ، بادریافت شکایت شخصی مبنی بر برداشت مبلغ 750 میلیون ریال به صورت غیرمجازازحساب بانکی اش،بررسی موضوع دردستورکار قرارگرفت.
سرهنگ”علی شفیعی”درادامه گفت:با بررسی موضوع مشخص شدسارق با شیوه های مختلف قصد ردگم کردن و ازبین بردن ردپای خودرا داشته است امابا بررسی های تخصصی و پلیسی متهم که ساکن استان تهران بودشناسایی شد.
وی ادامه داد:دراجرای نیابت قضائی کاراگاهان به تهران اعزام شدندو در عملیاتی هماهنگ و سریع، متهم راقبل ازهرگونه اقدام جهت ازبین بردن مدارک و شواهد دستگیرکردند.
این مقام مسئول افزود:متهم ابتدابا انکار بزه انتسابی منکرانجام هرگونه جرم  شداما پس ازمواجه بامدارک و ادله کافی لب به اعتراف گشودو اذعان داشت: شاکی از آشنایانم بوده که جهت درمان بیماری به منزل ما مراجعه کرد و من هم در یک فرصت مناسب در زمان پرداخت هزینه بیمارستان رمز دوم کارت بانکی او را فعال و اقدام به سرقت اینترنتی و خرید گوشی آیفون و چندعدد لپ تاپ کردم.
“شفیعی”درخاتمه ضمن هشداربه شهروندان گفت:بارها شاهد آن بوده ایم که افرادباسهل انگاری و اعتماد بی جا به دوستان و یا آشنایان کارت بانکی و رمز آن را در اختیارشان قرار می دهند که این امرزمینه سازوقوع سرقت درفضای مجازی است

 

 

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد