منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۶
شناسه خبر: 325599
گروه :خبر
خانجانی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پارسیان با اشاره به محبوبیت حضرت امام(ره) گفت:ساده زیستی امام خمینی(ره) و اقتدار او در برابر دشمنان موجب محبوبیت جایگاه امام در نزد ملت شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر؛حجت الاسلام محمد خانجانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارسیان خبر،ضمن تسلیت بیست وهفتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) گفت:مراسم بزرگداشت ارتحال امام (ره) یکی از بزرگترین اجتماعات سیاسی در جهان است و در این مراسم مردم مشتاقانه با آرمان های امام سفر کرده تجدید میثاق می کنند و بر ادامه راه آن بزرگوار تاکید می ورزند.

 

حجت الاسلام خانجانی اظهار کرد:مکتب و انقلاب امام خمینی(ره) پیام‌های زیادی برای جهان داشت که یکی از مهم‌ترین آن‌ها این بود که جایگاه ولایتمداری و رهبری در پیروزی در مقابل مستکبران را ترسیم کرد.

 

وی با اشاره به اهمیت معرفی افکار و شیوه زندگی امام (ره) به مردم جهان به ویژه نسل امروز افزود : امروز هرکس بخواهد امام ما و ملت ما را بشناسد،سراغ کتاب فرهنگ ما می‌رود و از درون واژه‌ها ، ادبیات،گفتمان‌ و از این فراتر رفتارهای مردم جامعه درباره آن قضاوت می‌کند .

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پارسیان افزود:امام خمینی(ره) رهبری بی‌نظیر بود که از ابعاد مختلف دینی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی به راهنمایی ملت ایران پرداخت و دلسوزانه آن‌ها را به دشمن شناسی و مقاومت و ایستادگی دعوت کرد.

 

حجت الاسلام خانجانی با تأکید بر سخنان مقام معظم رهبری تصریح کرد:انقلاب ما بی نام امام خمینی(ره) در هیچ جای جهان شناخته شده نیست،این دیدگاه مقام معظم رهبری نشان از شخصیت والای امام و جایگاه ایشان در مجامع بین المللی و اسلامی است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی