منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۷
شناسه خبر: 182876
گروه :خبر
13910823000498_PhotoA

معاون آموزش قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) از به کارگیری ۳۰۰ شبیه‌ساز سامانه‌های مختلف در این قرارگاه خبر داد.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، امیر محمد قربانی معاون آموزش قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) با اشاره به نقش شبیه‌سازها در بحث آموزش اظهار داشت: ما در گذشته تنها 12 عدد شبیه‌ساز سامانه موشکی S200 داشتیم اما اکنون با تلاش متخصصان داخلی، قرارگاه پدافند هوایی، 150 شبیه‌ساز سلاح‌های سنگین و 150 شبیه‌ساز سلاح‌های سبک را در اختیار دارد.

قربانی همچنین با بیان اینکه 10 شبیه‌ساز سامانه موشکی اسکایگارد برای آموزش نیروها مورد استفاده قرار گرفته است، به افتتاح شبیه‌ساز سامانه موشکی هاگ در سال گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: از این مدل شبیه‌ساز، 2 نمونه دیگر نیز در دست ساخت است.

معاون آموزش قرارگاه پدافند هوایی ادامه داد: ساخت شبیه‌ساز سامانه موشکی «راپیر» نیز 95 درصد پیشرفت داشته و به زودی رونمایی خواهد شد.

طراحی و ساخت شبیه‌ساز مستقل از سامانه موشکی S200 نیز از دیگر مواردی بود که قربانی به آن اشاره کرد و از پیشرفت 50درصدی ساخت آن خبر داد.

وی با بیان اینکه شبیه‌سازهای پهپاد و دوش پرتاب نیز از دیگر شبیه‌سازهای مورد استفاده در قرارگاه پدافند هوایی است، اظهار داشت: ما همچنین 27 شبیه‌ساز رادار را برای آموزش نیروهای خود در اختیار داریم.

معاون آموزش قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در پایان از مصوب شدن آموزش زبان انگلیسی و روسی برای کارکنان این قرارگاه خبر داد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است