منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۵
شناسه خبر: 182492
گروه :خبر
A 1111112

با حضور معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان ازطراحی و اجرای پروژه سرپناه در واحد بندرعباس رونمایی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  هرمزپرس،محسن دهقانی، معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان در بازدید از این پروژه دانشگاهی گفت: این کار خستگی ناپذیرقابل تقدیر و ستایش است و نیاز است تا این دانشجویان در عرصه های علمی و پژوهشی به طور فعال تر وارد عمل شوند.

دهقانی تاکید کرد:دانشگاه ها امروز به دانشگاه های کارآفرین مبدل شدند و اگر دانشگاهی نتواند در این مسیر حرکت کند از قافله علم و فناوری عقب خواهد ماند.
وی یادآوری کرد ،دانشجویان باید از شروع ورود به دانشگاه ،با تمرین کارآفرینی ،خود را برای حضور در عرصه های بزرگ آماده سازند و دانشگاه ها نیز باید این زمینه را برای دانشجویان فراهم سازند.
باقری ، رییس دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این بازدید از آمادگی این دانشگاه جهت همکاری با دانشجویان فعال در عرصه های هنری ، فرهنگی ،علمی و…داد و افزود: این واحد دانشگاهی با تمام قدرت از دانشجویان فعال حمایت مادی و معنوی می نماید.
وی گفت: طرح های مختلفی در حال اجرا برای جذب و شناسایی دانشجویان فعال داریم و به زودی با سامان دهی و برنامه ریزی بهتر این حرکت رو به رشد را آغاز می کنیم.
مدیر گروه معماری هدف از برگزاری این طرح را شکوفا سازی استعداد های نهفته دانشجویان در دانشگاه گفت:زایش ایده همیشه در میان گروه هایی شکل می گیرد که بسنده به روزمرگی درکلاس های نظری نکنند و آنچه آموختند را به رشته ی عمل بیاورند .
مهندس اصغرخواه تمرین عملی درس کارگاه مصالح ساخت را ازمهمترین واحد های دانشگاه برای دانشجویان معماری دانست وافزود:اهمیت دادن به این درس باعث می شود تا دانشجویان با فنون و تکنیک های معماری آشنا شوند وبا تجربیات بیشتر در آینده نه چندان دور در بازار کار پا بگذارند.
وی گفت:فهم هندسه،چگونگی برش قطعات و فارسی بُر کردن برای یکپارچگی در ساخت،تراز کردن قطعات برای ایجاد ساختار مستحکم و مطابق با طرح،اعمال اتصالات در زوایای مختلف و آشنایی با الزامات آن.البته این موارد تنها گوشه ای از تجربه ی عملی ساخت در این پروژه بود.

 

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است