منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۵
شناسه خبر: 193226
گروه :خبر

در جشن روحانی تنها نیست، از تندیس تجسمی دکتر حسن روحانی رییس جمهوری کشور، اثر هنری جمعی از هنرمندان سمنان رونمایی شد و قرار است این تندیس در یکی از میدانهای شهر سرخه نصب شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، جشن بزرگ همدلی و همزبانی دولت و ملت با عنوان «روحانی تنها نیست» پنجشنبه شب با حضور شماری از مسؤولان کشوری، استانی و مردم استان سمنان در سرخه، زادگاه دکتر روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و رییس بنیاد ملی نخبگان در این جشن گفت: دکتر حسن روحانی رییس جمهوری کشور، هزینه های زیادی در راه انقلاب پرداخته اند.

سورنا ستاری در این جشن به مناسبت ۲۴ خرداد، دومین سال انتخاب دولت تدبیر و امید با رأی مردم، افزود: دکتر روحانی همچنین در دوران دفاع مقدس افتخارات زیادی داشته اند که باید به آن پرداخته شود.

وی با بیان اینکه دفاع هوایی کشور در دوران دفاع مقدس در برابر دشمن بعثی مرهون تلاشهای دکتر روحانی بود، ادامه داد: آقای روحانی در آن دوران فضایی ایجاد کرد تا افراد، خلاقیت هایشان را بروز دهند که در ایستادگی کشور کمک بزرگی بود.

ستاری اضافه کرد: اکنون نیز در دوران ریاست جمهوری دکتر روحانی، بحث فناوری اولویت مهم دولت تدبیر و امید است.

وی با اشاره به اینکه دولت یازدهم در شرایط سختی در حال اداره کردن کشور است، تصریح کرد: مشکلات زیادی در کشور وجود دارد که باید با همدلی آنها را برطرف کرد.

رییس بنیاد ملی نخبگان، ساختار تحریمها را دشمن نامرئی برای ایران اسلامی دانست و ادامه داد: کشور بدون همدلی نمی تواند از این برهه تاریخی عبور کند.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افزود: دو سال گذشته مردم ایران با انتخاب دولت تدبیر و امید نشان دادند به دنبال ترسیم آینده روشنی برای کشور هستند.

همسر شهید مسعود علیمحمدی از شهدای هسته ای کشور نیز در این جشن با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری در ۲۴ خرداد سال ۱۳۹۲، گفت: مردم با حضور گسترده و انتخاب دکتر روحانی، مشت محکمی بر دهان دشمن کوبیدند.

وی با تأکید بر لزوم حمایت مردم از نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید، ادامه داد: در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، مردم ایران نشان دادند برای هر گونه فداکاری در راه کشورشان آمادگی دارند.

همسر شهید داریوش رضایی نژاد، دیگر شهید هسته ای کشور نیز اظهار کرد: همه در کشور مدیون فداکاریهای شهدا هستیم.

حجت الاسلام محمود نطنزی امام جمعه موقت سرخه نیز در این جشن، دکتر حسن روحانی را افتخاری برای استان سمنان و شخصیتی با سابقه ای درخشان در دوره های مختلف تاریخ انقلاب اسلامی دانست.

بیست و چهارم خرداد امسال، دومین سالروز انتخاب دولت تدبیر و امید و دکتر حسن روحانی به ریاست جمهوری اسلامی ایران در حضوری آگاهانه از سوی مردم کشور در جای جای ایران اسلامی است.

جشن مردمی و بزرگ همدلی و همزبانی دولت و ملت با عنوان روحانی تنها نیست، با حضور محمد وکیلی استاندار، جمعی از مسؤولان استان و مردم شهرستان سرخه در پارک ملت این شهر در فضایی بانشاط و مردمی برگزار شد.

در این جشن از تندیس تجسمی دکتر حسن روحانی رییس جمهوری کشور، اثر هنری جمعی از هنرمندان سمنان رونمایی شد و قرار است این تندیس در یکی از میدانهای شهر سرخه نصب شود.

شهر سرخه در فاصله حدود ۲۲ کیلومتری از شهر سمنان واقع شده و زادگاه دکتر حسن روحانی رییس جمهوری کشور است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است