منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۷:۵۸
شناسه خبر: 303733
گروه :خبر
DSC_0527 - Copy

ساختمان های متروکه و مخروبه در بخشها و محدوده های مختلف شهری به محلی برای تجمع انواع آلودگی ها و مامنی برای افراد بی خانمان و یا مصرف کنندگان مواد مخدر به عنوان یک معضل اجتماعی در شهرها خود نمایی می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مــرواریــد نــیــوز ، شهرستان بندرلنگه با وجود داشتن مردم مذهبی و با فرهنگ، کم و بیش از مشکل وجود اماکن مخروبه که محل تجمع معتادان است، رنج می برد. در برخی گوشه و کنارهای شهر لنگه مخروبه هایی که معتادین آنجا را پاتوق خود کرده و به دور از چشم قانون نسبت به استعمال دخانیات اقدام می کنند، دیده می شود.
البته باید گفت با یک بررسی اجمالی و کوتاه می توان دریافت اکثر این نقاط مخروبه و خالی از سکنه، صاحبان آن ها در این شهر زندگی نمی کنند و یا اینکه به دلیل مشکل در سند مالکیت همچنان بلاتکلیف مانده است. اما این بار یکی از عمده مشکلات مربوط به اماکن های رها شده ای می باشد که متعلق به یک نهاد دولتی است، و آن هم ساختمانهای سازمانی  که متعلق به شبکه بهداشت و درمان است.

DSC_0527

این ساختمان ها متروکه در بلوار معلم شهر  که در قسمت جنوبی این بلوار  نیز قرار گرفته اند،  به حال خود رها شده است، که علاوه بر زشت نمودن چهره شهر امنیت را هم در این منطقه  از خود به دور کرده است و به یک مکان امن برای معتادین گشته، افراد معتادی که آنقدر در دام اعتیاد گرفتار و اسیر شده اند که موقعیت های اجتماعی و زندگی را از دست داده اند و آواره همین ساختمانهای متروکه و خراب می شوند،که این معضل اکنون مایع دردسر و نارضایتی شدید مردم اهالی بلوار معلم را در پی داشته است.
اما متاسفانه به دلیل بی توجهی به این معضل اجتماعی ، امروز شاهد تبدیل شدن به محلی برای حضور معتادان و افزایش آسیب‌های اجتماعی هستیم و به همین دلیل بیشتر اهالی منطقه نیز خواستار پاکسازی این اماکن هستند. که این موضوع نیاز به توجه بیشتر از سوی مسئولین ذیربط دارد.

 

انتهای پیام/ی

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *




تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور