منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۸
شناسه خبر: 303993
گروه :خبر
13941119001042_PhotoA

نیروهای عراقی با آزادسازی ساختمان فرمانداری «هیت» در استان «الانبار»، پرچم این کشور را بر بالای آن، برافراشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سرویس مبارزه با تروریسم عراق از آزادی ساختمان فرمانداری شهر «هیت» در استان الانبار خبر داد.

بر اساس این گزارش، نیروهای مسلح عراقی در ادامه پیشروی‌های خود در شهر هیت، موفق شدند، ساختمان فرمانداری هیت را آزاد و پرچم عراق را بر آن برافرازند.

نیروهای عراقی امروز همچنین توانستند با آزادسازی سه منطقه «الخضر»، «العمال» و «الجبل» مواضع خود را در شهر هیت تثبیت کنند.

تروریست‌های داعش طی دو روز گذشته درصدد بودند برخی مناطق آزاد شده شهر هیت را باز پس بگیرند که با هوشیاری نیروهای بسیج مردمی عراق این حملات دفع شد و ده‌ها تن از عناصر تروریستی کشته و زخمی شدند.

در حال حاضر بخش‌هایی از مناطق شمالی، غربی و جنوب غربی شهر از جمله منطقه «بصائر » همچنان آلوده به حضور تروریست‌های داعش است.

از سوی دیگر گروهی از نیروهای بسیج مردمی با همکاری ارتش عراق در تلاشند تمامی مسیرهای ارتباطی از جنوب شهر هیت به شهر تازه آزاد شده کبیسه را قطع و پاکسازی کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی