منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۰
شناسه خبر: 363645
گروه :خبر
1
 

مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان:

زیر سوال بردن برجام یعنی زیر سوال بردن صبر مردم و هدایت های مقام معظم رهبری

مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان در جمع مدیران شهرستان بستک گفت: اگر کسی بخواهد خدای نکرده برجام را زیر سوال ببرد، صبر مردم و هدایت های مقام معظم رهبری را زیر سوال برده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  جهانگیریه، نهمین جلسه شورای اداری شهرستان بستک صبح امروز در سالن جلسات فرمانداری شهرستان و با حضور علیرضا پاکدامن مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان برگزار گردید.

 

مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان در این جلسه با اشاره به برجام و دستاوردهای آن گفت: زمانی بود که در یک روز، چندین قطعنامه برای ما صادر می شد ولی با اجرای برجام در یک روز 6 قطعنامه شورای امنیت لغو شد.

 

وی در خصوص عملکرد دولت افزود: همه ما می پذیریم که تا نقطه مطلوب فاصله داریم اما تمامی دولت ها در حد توان خود کار کرده اند و این دولت توانسته است تورم بیش از 40 درصدی را امروز به 15 درصد کاهش دهد و همچنین رشد اقتصادی منفی را اکنون به رشد 7 درصدی برساند.وی همچنین از اقتصاددانان و فعالین سیاسی شهرستان خواست تا این عملکرد و توانمندی دولت را بیان کنند.

 

پاکدامن عنوان کرد: خیلی از کشورها به دلیل تحریم ها با ما قطع رابطه کرده بودند ولی امروز به لطف هدایت های مقام معظم رهبری، به گونه ای شده است که کشورهای اروپایی به صف هستند که بیایند با ما تفاهم نامه امضا کنند.

 

وی بیان کرد: بعضی ها به برجام انتقاد می کنند تا دولت را زیر سوال ببرند.همانطور که ریاست جمهوری در بیان دستاوردهای برجام اشاره کرده اند، لحظه به لحظه حرکت برجام با هدایت های مقام معظم رهبری و با صبر مردم همراه بوده است، یعنی اگر کسی بخواهد خدای نکرده برجام را زیر سوال ببرد، صبر مردم و هدایت های مقام معظم رهبری را زیر سوال برده است.

 

مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان افزود: برخی ها می خواهند دولت را تخریب کنند و اگر هدف نقد است در جایی بیان کنید که کسی پاسخگو باشد.

 

وی همچنین با اشاره به موضوع انتخابات سال آینده افزود: تجربه انتخابات های گذشته به ما ثابت کرده که بستکی ها در انتخابات شرکت پرشوری دارند و وی همچنین از کاندیدا خواست تا با اندیشه ورزی به انتخابات ورود پیدا کنند.

 

در این جلسه اکبر احمدی دولخانی با حکم استاندار هرمزگان، به عنوان معاون فرمانداری شهرستان بستک منصوب و از زحمات محمد احمدی معاون پیشین فرمانداری شهرستان که اکنون به عنوان فرماندار جاسک مشغول به خدمت می باشد تقدیر شد.

 

گفتنی است احمدی دولخانی پیش از این به عنوان حراست فرمانداری بستک مشغول به خدمت بوده است.

 

2

 

3

انتهای خبر/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد