منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۴
شناسه خبر: 195387
گروه :خبر
00106

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان حاجی آبادگفت: زیربنای افزایش موقوفات و حفظ آن، تبلیغ فرهنگ وقف و تشویق مردم برای حضور و مشارکت در این سنت حسنه است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان حاجی آبادگفت: زیربنای افزایش موقوفات و حفظ آن، تبلیغ فرهنگ وقف و تشویق مردم برای حضور و مشارکت در این سنت حسنه است.

00106

مهندس داوود رستگار در حاشیه بازدید از موقوفات بخش فارغان در گفتگو با خبرنگار پیارم گفت: موقوفات میراث ماندگار واقفین است که امانتی در دست متولیان و اداره اوقاف می باشد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان حاجی آباد در ادامه از شناسائی تعدادی موقوفه جدید در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: ثبت، احیا، حفظ و نگهداری موقوفات چهار وظیفه مهم اوقاف به‌عنوان متولی امور موقوفات است.

 وی با اشاره به اینکه در همین راستا و برای تحقق اهداف اعلام شده اقدامات متعددی در سطح شهرستان انجام می‌شود، تصریح کرد: زیربنای افزایش موقوفات و حفظ آن، تبلیغ فرهنگ وقف و تشویق مردم برای حضور و مشارکت در این سنت حسنه است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان حاجی آباد با اشاره به اطلاع‌رسانی انجام شده توسط اوقاف و امور خیریه شهرستان، بیان کرد: در این زمینه نسبت به برپایی ایستگاه‌های مشاوره ی وقف در جوار امامزادگان اقدام و از طریق  رسانه‌های مختلف نسبت به تبیین و تبلیغ این سنت حسنه اقدام شده است.

وی با اشاره به اینکه در نتیجه اقدامات انجام شده طی سال‌جاری تعدادی موقوفه شناسائی و تعدادی نیز به ثبت رسیده است، اظهار کرد: این موقوفات در زمینه‌های متعدد ساخت، بهسازی و نوسازی و… به ثبت رسیده است.

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است