منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۳
شناسه خبر: 235560
گروه :خبر
13940809000705_PhotoA
 

کلنا عباسک یا زینب(س)

زیبای من! خدا نگهدارت+عکس

همسر مهربان و عزیزم، ای دل آرام هستی من، ای زیباترین ترانه زندگی من، ای نازنین، از شما خواهش می کنم که باقی عمر گران را به تحصیل علم و ادامه ی زیبای زندگی بپردازی. (من از شما راضی هستم)، زیبای من خدا نگهدارت باد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، شهید امین کریمی از شهدای مدافع حرم حضرت زینب(س) بود که در عملیات محرم و در مبارزه با تروریست های تکفیری و مدافعان اسلام آمریکایی خون پاکش در راه جهاد فی سبیل الله به زمین ریخت و جاودانه شد.

ای کاش این شهدا که به روایت قلم سید مرتضی آوینی بر کرانه ازلی و ابدی وجود نشسته اند دستی برآرند و ما قبرستان نشینان عادات سخیف را نیز آزاد کنند و دعا کنند برای همه کسانی که در ریسمان دلبستگی ها و وابستگی های دنیایی اسیرند.

آنچه خواهید دید تصویر وصیت نامه این شهید عزیز است.

بعد از فوت بنده تمامی دارایی و اموال من در اختیار همسر مهربانم قرار گیرد و ایشان بنابر اختیار و صلاح دید خود عمل نماید.

و در آخر،

از تمامی کسانی که نسبت به بنده حقیر لطف کرده‌اند، خواهر، برادر عزیزم حلالیت می‌طلبم و خواهش می کنم که خود را اسیر غم نکنند. لطف و تقدیر خداوند چنین بود.

همسر مهربان و عزیزم، ای دل آرام هستی من، ای زیباترین ترانه زندگی من، ای نازنین، از شما خواهش می کنم که باقی عمر گران را به تحصیل علم و ادامه ی زیبای زندگی بپردازی. (من از شما راضی هستم)، زیبای من خدا نگهدارت باد

بنده حقیر

امین کریمی چبنلو

94/6/16

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است