منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۲
شناسه خبر: 217600
گروه :خبر
13940222000789_PhotoA

صادق زیباکلام طی نامه‌ای به محمدرضا عارف نوشت:سایت شما با استناد به دو فقره از تحلیل های من که به شما مربوط می شود، به مخاطبین یادآور شده که خیلی هم من و نظراتم نباید جدی گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، صادق زیباکلام طی نامه‌ای به محمدرضا عارف سایت «امیدعارف» را مورد اعتراض قرار داد.

صادق زیبا کلام در این نامه خطاب به عارف آورده است:

نظربنده درخصوص آقای ناطق نوری مبنی براینکه اگر ایشان درانتخابات اسفند ماه شرکت نماینداصلاح طلبان باید مشارالیه را سرلیست شان درتهران قراردهند و نهایتا هم رای به ریاست ایشان برای مجلس دهم بدهند با مخالفت و اعتراضاتی در فضای مجازی روبه‌رو شد. من دلایلم را درمصاحبه مبسوطی با روزنامه آرمان(8شهریور)تشریح کردم. درمخالفت با این نظر،سایت منتسب به جنابعالی(امیدعارف)با کمال تاسف مطالبی علیه بنده می نویسد و در آن سعی می کند به مخاطب القا کند که به اظهارنظرهای من نباید خیلی اهمیت داد چون آنها را تغییر می دهم.

بعد هم اظهار تاسف که چندان یک استاد دانشگاه چرا من باید اظهارنظرها و تحلیل هایی کنم که بعدا آنها را تغییر دهم. دو مورد هم آورده بود تا ثابت کند چرا برای نظرات من نباید ارزشی قائل شد.هردو مورد هم درخصوص جنابعالی بود.

مورداول درانتخابات ریاست جمهوری92 اتفاق می افتاد که بنده در ابتدا پیش بینی کرده بودم شما پیروز می شوید اما در انتها از آقای روحانی حمایت می کنم. مورد دوم هم مشابه اولی است اما این بار پای آقای ناطق‌نوری به‌میان می آید. بنده قبلا گفته بودم که جنابعالی برکرسی ریاست مجلس دهم تکیه خواهید زد اما حالا نظرم را تغییر داده و می گویم اگر آقای ناطق نوری بیایند،اصلاح طلبان باید ایشان را سرلیست شان بکنند و ایشان را برکرسی ریاست مجلس دهم بنشانند.

سایت شما با استناد به این دوفقره به مخاطبین یادآور شده که خیلی هم من و نظراتم نباید جدی گرفت. مطالب «امیدعارف» درتحقیر من با استقبال کیهان روبه‌رو شده و فردایش همه آن مطالب را بی کم و کاست وبا وجد و سرور چاپ می کند.

آقای دکتر عارف عزیز،بنده ازتحقیرکیهان مطلقا دلخوری ندارم.من درحقیقت سهام دار«صفحه 2»کیهان هستم و منظما سود سهامم را در«صفحه2» آن روزنامه وزین دریافت می کنم اماواقعا توهین و تحقیر «امیدعارف» مکدر شدم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است