منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۸
شناسه خبر: 220751
گروه :خبر
49824_387

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه زیاده خواهی مجلس آمریکا باعث رد برجام شد، افزود:برجام برای ما مطلوب نیست که اگر هم رد شود از آن استقبال می کنیم.

سید باقر حسینی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به مخالفت مجلس آمریکا با برجام گفت:تعدادی از نمایندگان و مقامات دولتی آمریکا بسیار افراطی هستند و با وجود آنکه در برجام  از حقوق کشور و مواضعمان عقب نشینی کرده ایم باز هم نمی پذیرند.

 

 

 

وی با بیان اینکه آمریکا درصدد جلوگیری از تمامی پیشرفت های ایران است، اظهار کرد: مخالفت مجلس آمریکا با مذاکرات و رد برجام به نفع ما است که در این صورت تمام تحریم ها باید لغو شود و انسجامی که بین کشورهای غربی وجود دارد از بین خواهد رفت.

 

 

 

حسینی افزود: با رد برجام کشورهای اروپایی مخالف ایران که به کمک لابی صهیونیست درصدد ضربه به ایران هستند جایگاه خود را از دست خواهند داد و دیگر توان مقابله با ما را نخواهند داشت.

 

 

 

وی با اشاره به عقب نشینی تیم مذاکره کننده هسته ای در مذاکرات تصریح کرد:اقدامات غرب از روی زیاده خواهی و توهم است لذا برجام برای ما مطلوب نیست که اگر هم رد شود از آن استقبال می کنیم.

 

 

 

عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه بسیاری از پیشرفت های علمی در گرو استفاده از انرژی هسته ای است،اظهار کرد:در چند دهه آینده نفت جایگاهی ندارد لذا باید آینده نگر باشیم و متناسب با زمان پیشرفت کنیم تا  به عنوان کشور مقتدر توان لازم برای همراهی با جهانیان و حرکت رو به جلو داشته باشیم.

 

 

 

حسینی با تاکید بر اینکه تا زمانی که توانایی پیشرفت داریم  هیچ عقل سلیمی نمی پذیرد که مسیر پیشرفت را رها کنیم، خاطر نشان کرد: نتیجه رد برجام شد برای ما پیشرفت هسته ای فارغ از تحریم ها را بهمراه دارد.

 

 

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است