منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۷
شناسه خبر: 258961
گروه :خبر
hormoz

سارق زورگیر خطرناک که با استفاده از سلاح سرد روی پل هوایی مقابل شرکت ایرانسل اقدام به زورگیری از مردم و به ویژه کارمندان این شرکت می‌کرد، در عملیات غافلگیرانه پلیس پایتخت دستگیر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ درپی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات شهروندان تهرانی مبنی بر اینکه از سوی فردی در روی پل هوایی مقابل شرکت ایرانسل در آدرس خیابان شهید علیدوست مورد زورگیری قرار گرفتند پرونده ای در این ارتباط در کلانتری 102پاسداران تشکیل و تیمی ویژه از ماموران تخصصی این یگان مسئولیت رسیدگی به پرونده را بر عهده گرفتند.

در ادامه تحقیقات گسترده پلیسی آغاز شد و ماموران با بکارگیری شیوه های نوین پلیسی دریافتند طی دو سال اخیر تعدای از شهروندان و همچنین کارمندان شرکت ایرانسل از سوی فردی مورد زورگیری قرار گرفتند.

زورگیری از کارمندان روی پل هوایی + تصاویر

به دنبال حساسیت موضوع جلسه اضطراری پیشگیری از سرقت با حضور معاونان تخصصی تشکیل و با بررسی آخرین شگردها و راهکارها مورد ارزیابی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

برابر بررسی به عمل آمده مشخص شد بیشترین وقوع سرقتهای اعلامی در زمان ساعت ورود و خروج پرسنل شرکت ایرانسل در دو نوبت صبح و عصر بوده و به صورت زورگیری با سلاح سرد اتفاق افتاده است.

در ادامه مامورین به صورت نامحسوس پل عابر پیاده را تحت کنترل قرار دادند و موفق شدند، در تاریخ 28 آذرماه متهم به هویت “عسگر” را دریک عملیات غافلگیرانه درحالیکه یک قبضه سلاح سرد غیرمتعارف در دست داشت و روی پل هوایی ایستاده بود، شناسایی و درحالیکه حین دستگیری اقدام به مقاومت و فرار نمود، زمینگیر کرده و دستگیر کنند.

زورگیری از کارمندان روی پل هوایی + تصاویر

رضا صادقی پور رئیس کلانتری 102 پاسداران درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت متهم پس از دستگیری به کلانتری منتقل شد و با بررسی سوابق متهم مشخص شد متهم دارای 3 فقره محکومیت کیفری در این خصوص بوده که ضمن اطلاع رسانی به مالباختگان از آنها دعوت شدجهت شناسایی متهم به کلانتری مراجعه کنند که بامشاهده و انجام مواجهه حضوری متهم موردشناسایی و در ادامه به 20فقره سرقت دیگر نیز معترف شد.

رئیس کلانتری 102 پاسداران خاطر نشان کرد:پرونده متهم جهت سیرمراحل قانونی دراختیارکارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرارگرفت.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است