منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۶
شناسه خبر: 255476
گروه :خبر
1037419

زهرا بیات مخترع برتر و عضو مشاورین آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس عنوان پژوهشگر برتر در علوم پایه استان هرمزگان درسال ۹۴ را به خود اختصاص داد.

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز محمد قویدل معاون پشتیبانی آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس گفت: زهرا بیات با ۳۰ مقاله پژوهشی که ۱۲ مورد آن بین المللی، ۱۰مقاله آن ملی وسه مورد آن i c d بود که همراه با سه عنوان کتاب،  پژوهشگر برتر در علوم پایه استان هرمزگان درسال ۹۴ را به خود اختصاص داد.

وی به فناور و مخترع برتر هرمزگان که از مشاورین آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس است اشاره کرد و بیان داشت: شاهرخ خانی از مشاورین آموزش وپرورش ناحیه یک بندرعباس با اختراع صابون ارگانیک گیاهی- دریایی به عنوان تنها فناور برتر هرمزگان از بین تمامی دستگاه های  اجرایی استان در سال ۹۴ شناخته شد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس اظهار کرد: این صابون دارای خواص تقویت کننده پوست، ضد لک وروشن کننده، ضد جوش، ضد قارچ و اگزما است.

قویدل افزود: شاهرخ خانی دارای ۳۸ اختراع و دو مقاله i s a درسطح بین المللی، دو کتاب و سطح سه اختراع تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان ایران است.

وی گفت: فناور و مخترع برتر هرمزگان از سال ۱۳۸۹ فعالیت های پژوهشی خود را آغاز و برای اولین بار در دنیا موفق به ثبت اختراع وسیله و ابزار میگو پاک کن شد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس بیان کرد: پنج مورد از محصولات واختراعات شاهرخ خانی دارای مجوز تولید و درسطح کشور به فروش می رسند.

محمد قویدل خاطرنشان کرد: در سال جاری دستگاه تعلیم وتربیت هرمزگان در پژوهش، تحقیق و اختراع جایگاه بسیار درخشانی دربین دستگاه های مختلف داشته است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است