منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۱
شناسه خبر: 249824
گروه :خبر
hormoz

در میان چهارده قربانی تیراندازی اخیر جنوب کالیفرنیا، زنی چهل و شش متولد ایران شناسایی شده‌است که در هجده سالگی به آمریکا مهاجرت کرده بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، در میان چهارده قربانی تیراندازی به یک مرکز خدمات اجتماعی در سن برناردینو، جنوب کالیفرنیا، زنی چهل و شش متولد ایران قرار دارد که در هجده سالگی به آمریکا مهاجرت کرده است.

 این زن که بنتا بتبادال (Bennetta Betbadal) نام دارد متولد 1969 در ایران است. او در هجده سالگی به آمریکا مهاجرت کرد و در بدو ورود در نیویورک مستقر شد، اما مدتی بعد کالیفرنیا مهاجرت کرد.
بتبادال پس از فارغ التحصیلی در رشته شیمی از دانشگاه دولتی پلی تکنیک کالیفرنیا در مقام بازرس بهداشت در سن برناردینو مشغول به کار شد. فرزندان او ده، دوازده و پانزده ساله هستند. همسرش که افسر پلیس است او را «فرشته» و دخترش «بهترین دوست من» توصیف کرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان